Corrugated Board Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Kopalniana 13
Kod pocztowy: 
59-101
Miasto: 
Polkowice
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 76 819 66 22
Podstawowe informacje

Corrugated Board Sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach

– jest jednym z wiodących producentów tektury falistej i opakowań.

Firma istnieje na rynku od 1999 roku. Rozpoczynając produkcję tektury falistej w niedługim czasie zdobyła znaczący udział w rynku, z roku na rok zwiększając wolumen produkcji.

Podstawowe produkty:

  • Tektura falista 2-warstwowa w rolach i w arkuszach – fala B, C, E
  • Tektura falista 3-warstwowa szara i biała – fala B, C, E
  • Tektura falista 5-warstwowa – szara i biała – fala B+C, B+E, C+E

producent tektury falistej

Profesjonalny system zarządzania, oparty o wiedzę i doświadczenie ekspertów z dziedziny ekonomii i marketingu pozwala na dynamiczny rozwój firmy a kolejne inwestycje pozwalają na wdrażanie nowoczesnych technologii, dzięki którym wyroby firmy spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Polityka jakości w firmie pełni bardzo istotną funkcję w ogólnej strategii przedsiębiorstwa. W każdym ogniwie łańcucha procesu produkcyjnego jest dokonywana dokładna kontrola jakości wytwarzanych produktów. Gwarantuje to utrzymanie właściwych parametrów technicznych oraz jakościowych i technicznych wyrobów gotowych.

Priorytetem firmy jest satysfakcja klientów, dlatego Corrugated Board zapewnia indywidualne podejście do realizacji każdego zamówienia oraz gwarantuje kompleksową obsługę przez doświadczony zespół profesjonalistów.

Firma posiada certyfikaty ISO PN-EN ISO 9001:2009, ISO 9001:2008,  Certyfikat FSC® NR C156337 oraz patent nr 225875 na wytwarzanie ekologicznej kompozycji klejowej do tektury falistej.

Jest wielokrotnym laureatem wyróżnień „Gazele Biznesu” i „Diamentów Forbsa” dla najdynamiczniej rozwijających się firm.

Misją firmy jest ciągły rozwój technologiczny i organizacyjny oraz nieustanny wzrost wolumenu w zakresie produkcji i sprzedaży tektury falistej.

WWW.CORRUGATEDBOARD.PL

Rodzaj działalności: