DLM Sp. z o.o.

Pakiet: 
Biznes (399 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10/B6
Kod pocztowy: 
81-383
Miasto: 
Gdynia
Województwo: 
pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Telefon 1: 
+48 505 419209
Telefon 2: 
+48 605 504724
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

DLM – Digital Label Machines to firma sprzedająca najwyższej światowej klasy maszyny do druku cyfrowego i hybrydowego. Maszyny cyfrowe do druku na wszystkich znanych podłożach, również folie, kartony, tekstylia itd. Dla każdego klienta indywidualnie dobieramy zarówno optymalną technologię nadruku, jak i wykończenia produktów, tak zwany finishing, w zależności od wielkości nakładów i potrzeb jakościowych.

Maszyny do cyfrowego druku etykiet na kartonie i folii

Druk cyfrowy etykiet jest wymuszany przez spadające nakłady i dywersyfikację wzorów etykiet. Każdy chce mieć etykiety w małych nakładach i to natychmiast. Jest to wyzwanie dla drukarni, ale też i najbardziej dochodowa część biznesu.

Drukarka cyfrowa SHIKI PJ Series z głowicami Kyocera, nie tylko oferuje bardzo dobre jakościowo wydruki na każdym znanym podłożu, ale w dodatku z bardzo niskim zużyciem tuszu. Sercem maszyny Shiki PJ Series jest najszybsza na świecie głowica typu Inkjet DoD (Drop-on-Demand, „kropla na żądanie”), zaprojektowana przez japońskiego producenta, Kyocera. Kyocera to światowy lider w przemyśle tworzyw ceramicznych. Kyocera wykorzystała swoją opatentowaną technologię ceramiki piezoelektrycznej do stworzenia kompaktowego aktuatora, który stanowi niezwykle istotny element technologii wykorzystywanych przez nas głowic. Każda z głowic jest wyposażona w 2656 dysz, ułożonych w rzędach o długości 108 mm, co umożliwia drukowanie w rozdzielczościach 600 x 600 dpi oraz 600 x 1200 dpi.

maszyny do druku cyfrowgo etykiet
Maszyny Shiki już w swojej standardowej wersji są wyposażone w niezwykle istotną technologię "Pinning UV-LED”, czyli wstępne podsuszanie kropli. Oznacza to, że dla każdego koloru osobno, montowane są dodatkowe lampy UV-LED o mniejszej mocy, które częściowo utrwalają kroplę od razu po jej aplikacji, co zapobiega jej rozlaniu. W rezultacie posiadamy pełną kontrolę nad rozmiarem kropli, zapobiegamy jej rozlaniu i otrzymujemy żywsze, powtarzalne kolory. Dzięki rozbiciu procesu utrwalania tuszu na 2 etapy udało zredukować się moc i temperaturę na finalnej sekcji utrwalającej, co umożliwia pracę z bardzo szeroką gamą surowców.