Eko-kolor Paczosik Kotarba Sp.k.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Okrzei 6
Kod pocztowy: 
59-225
Miasto: 
Chojnów
Województwo: 
dolnośląskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 768 188 200
Podstawowe informacje

Firma Eko – Kolor to polski producent farb i lakierów drukarskich. Działamy na rynku polskim od 2009 roku. Przedsiębiorstwo oferuje produkty na potrzeby branży drukarskiej opartej na systemie fleksograficznym, wgłębnym i typodruku.

producent farb drukarskich
W skład oferty firmy wchodzą:

  • wodorozcieńczalne bazowe farby fleksograficzne,
  • wodorozcieńczalne gotowe farby fleksograficzne,
  • fleksograficzne lakiery drukarskie,
  • środki pomocnicze niezbędne w wymienionych technikach drukarskich typu wymywacze/zmywacze, woski, wypełniacze, antypieniacze/odpieniacze, przyśpieszacze, opóźniacze schnięcia i wzorniki kolorów.

Nasze produkty znajdują swoje zastosowanie w przemyśle papierniczym, meblarskim, spożywczym oraz rolniczym w szczególności przy zadruku: kartonów, tektury litej, serwetek, chusteczek, etykiet samoprzylepnych, membran dachowych, papierów (gładkich, kredowych, siarczanowych, woskowych itp.), ręczników i obrusów papierowych, papierów toaletowych, folii z tworzywa sztucznego – PP, PE, PET, PE-HD, PE-LD, PS ITP.

W swojej ofercie oprócz szerokiego asortymentu produktów farb gotowych firma oferuje także kompleksewo wykonanie i instalację automatycznej mieszalni komputerowej na zasadach przekazania potencjalnemu odbiorcy w dzierżawę w ramach współpracy.

mieszalnia farb

Jesteśmy firmą rodzinną tworzącą wspólną wartość dla właścicieli, pracowników, klientów i społeczności lokalnych. Budujemy relacje z partnerami biznesowymi w oparciu o wysoką jakość produktów, rzetelność, współpracę w obszarze odpowiedzialności społecznej. Naszym atutem są pracownicy, których profesjonalizm i doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć w pełni profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

W naszym Zakładzie Produkcyjnym stawiamy na rozwój. Inwestując w nowoczesne linie produkcyjne oraz wdrażając nowoczesne technologie, dbamy aby nasze wyroby spełniały najwyższe standardy jakościowe.

Rodzaj działalności: