Flekso Serwis Sp. z o.o.

Pakiet: 
Biznes (399 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Chwaszczyńska 170 C
Kod pocztowy: 
81-571
Miasto: 
Gdynia
Województwo: 
pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Telefon 1: 
+48 58 555 05 22
Fax: 
+48 58 550 00 60
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

Flekso Serwis

Firma Flekso Serwis rozpoczęła działalność wiosną 1996 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w kompleksowe usługi fleksograficzne. Tworzymy grupę ludzi, dla których fleksografia i zagadnienia z nią związane od dawna wyszły poza wymiar czysto zawodowy. Zaopatrujemy i współpracujemy z firmami drukującymi etykiety, opakowania giętkie oraz tekturę falistą.

Oferujemy:

Środki chemiczne

Środki chemiczne CeraClean®

  • Środki do mycia codziennego i dogłębnego wałków rastrowych, które przywrócą pierwotną pojemność kałamarzyka farbowego.

  • Środki do myjek ultradźwiękowych, konwencjonalnych.

  • Szeroki wybór aerozoli technicznych.

Środki chemiczne KS Chemie - Środki do codziennej i okresowej pielęgnacji części maszyn fleksograficznych po wszystkich rodzajach farb.

Maszyny fleksograficzne

Maszyny dla branży fleksograficzne Varga Flexo w szczególności: maszyny drukujące, bobiniarki i laminarki.

Automatyczne urządzenia myjące - oferujemy konstruowanie i sprzedaż osprzętu do mycia wałków rastrowych metodą ultradźwiękową i natryskową.

Urządzenia do montowania klisz fotopolimerowych – oklejarki dopasowane do wymogów klienta.

InkSave - dyspenser farbowy, który ułatwia, przyspiesza i stwarza bardziej ekonomicznym proces mycia.

Części maszyn fleksograficznych

Komory raklowe z włókna węglowego Absolute wyróżnia wyjątkowa konstrukcja tłumiąca drgania.

Komory raklowe z włókna węglowego Absolute

Wałki i tuleje rastrowe

Producent TLS Anilox specjalizuje się w galwanizacji powłok ceramicznych i powłok z kompozytu WC-Co. Dostępny jest szeroki zakres typów grawerowania, które umożliwiają osiągnięcie najlepszych rezultatów druku we wszystkich pracach nowoczesnej fleksografii.
Wałki i tuleje rastrowe Anilox

Tuleje i adaptery drukowe

Oferowane tuleje i adaptery niemieckiego producenta Polywest dostosowane są do większości maszyn drukarskich dostępnych na rynku. Dzięki ciągłej rozbudowie zaplecza produkcyjnego i ciągłemu doskonaleniu procesu produkcji czas realizacji kompletu nowych tulei może zostać skrócony nawet do 14 dni roboczych.

Noże raklowe – stalowe rakle wysokiej jakości producenta Von Arx Engineering oraz rakle z tworzywa Esterlam.

Urządzenia diagnostyczne

DotScope eco – Mikroskop 3D do samodzielnej ekspertyzy wałków i tulei rastrowych oraz płyt fotopolimerowych i cylindrów rotograwiurowych.
DotScope eco – Mikroskop 3D do samodzielnej ekspertyzy wałków i tulei rastrowych oraz płyt fotopolimerowych i cylindrów rotograwiurowych

AniCheck – Urządzenie służy do błyskawicznego i skutecznego pomiaru objętości kałamarzyków farbowych w wałkach i tulejach rastrowych.

Usługi

Diagnostyka - Wykonujemy ekspertyzy wałów rastrowych i audyty w drukarniach fleksograficznych.

Usługowe mycie ultradźwiękami - Świadczymy usługę mycia ultradźwiękami dla wałków rastrowych do szerokości 650mm. Technologia mycia za pomocą ultradźwięków zapewnia szybkie i bardzo skuteczne oczyszczanie powierzchni w porównaniu do tradycyjnych metod.