Greycon

Pakiet: 
Prestiż (999 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
7 Calico House, Plantation Wharf York Road
Kod pocztowy: 
SW11 3TN
Miasto: 
Londyn
Kraj: 
Wielka Brytania
Kontakt
Telefon 1: 
+44 20 7978 0700
Telefon 2: 
+49 171 7609146
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

Chciałbyś / chiałabyś:

 • szybko i dokładnie realizować zamówienia klientów?
 • ograniczyć składowanie i odpady?
 • uprościć planowanie produkcji?

Greycon jest wiodącym na świecie dostawcą systemów do planowania i optymalizacji łańcucha dostaw, planowania produkcji, harmonogramowania i wykonywania zadań, zaprojektowanych specjalnie dla przemysłu opartego na rolach i arkuszach płaskich. Działamy na całym świecie. Naszą siłą jest szeroki zakres specjalistycznych rozwiązań programowych, które sami zaprojektowaliśmy. Są one oparte na potężnych algorytmach optymalizacyjnych i wspierane przez zespół wysoce doświadczonych konsultantów do konkretnych potrzeb.

Greycon -systemy planowania produkcji
W Greycon powstaje oprogramowanie, które nasi klienci (w 43 krajach) używają m.in. przy wycinaniu małych rolek z dużych. Poza korzyściami ekonomicznymi, klienci redukują ilość odpadów i poprawiają swój wpływ na środowisko naturalne. Typowe korzyści to 0,5% - 1% produkcji.

Firmy te są zmuszone do obniżania kosztów, poprawy wydajności produkcji i łańcucha dostaw oraz zwiększenia poziomu obsługi klienta, szczególnie pod względem dokładności dostaw, niezawodności i widoczności oraz krótszych terminów realizacji. Firmy, którym się to udaje, z definicji odnoszą największe sukcesy w poprawianiu wyników w tych obszarach i zmuszają swoich konkurentów do pójścia w ich ślady. Firmy produkcyjne polegają na optymalizacji, systemach realizacji produkcji i inicjatywach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Greycon z zarządzenia proukcją

Siłą firmy Greycon jest dostarczanie zestawu rozwiązań, które:

 • rozumieją złożoność produkcji materiałów rolowych i arkuszy płaskich,
 • umożliwiają płynną dwukierunkową integrację pomiędzy planowaniem a realizacją,
 • tworzą zoptymalizowane harmonogramy bloków,
 • optymalizują wydajność i redukują straty produkcyjne.

Rozwiązania branżowe Greycon znacznie przewyższają inne ogólne rozwiązania w zakresie Łańcucha Dostaw / APS / Manufacturing Execution System (MES). Rozwiązania te dotyczą permutacji w przydzielaniu zleceń, złożoności reguł planowania oraz znaczenia informacji zwrotnej na temat produkcji w czasie rzeczywistym.

greycon millGreyconMill jest nowej generacji systemem zarządzania produkcją, specyficznym dla branży. W przypadku zakładu produkującego lub przetwarzającego materiały arkuszowe (papier, tektura, folia lub metal) GreyconMill optymalnie planuje, wykonuje i kontroluje produkcję, zapewniając jednocześnie pełną identyfikowalność. Wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i nowoczesny interfejs użytkownika. Celem jest osiągnięcie maksymalnej wydajności materiałów, sprzętu i siły roboczej.

greycon system zarządzania papiernią

greycon opt-studioopt-Studio bezproblemowo łączy w sobie światowej klasy narzędzia optymalizacji przycinania Greycon z możliwością generowania zoptymalizowanych harmonogramów bloków. Pojedynczy pulpit z ujednoliconym, eleganckim i wydajnym interfejsem użytkownika zapewnia wszystkie niezbędne funkcje planowania. opt-Studio zapewnia możliwości planowania krótko- i średnioterminowego.

opt-studio

greycon x-trimX-Trim to światowej klasy system optymalizacji przycinania stworzony przez wiodący zespół programistów w Greycon. Płynnie integrując się z SAP, X-Trim optymalizuje wydajność i redukuje straty produkcyjne. System X-Trim można łatwo skonfigurować dla różnych gałęzi przemysłu, produkujących płaskie arkusze i rolki. Wykorzystuje potężne wielowątkowe algorytmy optymalizacyjne, aby znaleźć najbardziej wydajne rozwiązania.

x-trim

greycon forecastingGreycon Forecasting zapewnia platformę do generowania i zarządzania prognozami na wielu poziomach. System jest w pełni wieloużytkownikowy, z zachowaniem identyfikowalności wszelkich zmian w prognozie. Moduły danych zaplecza oparte na Microsoft SQL Server Analysis Services zapewniają dynamiczne cięcie i wycinanie danych. Front-end używa programu Excela, który jest dobrze znany docelowym użytkownikom.

Przykładami międzynarodowych projektów niedawno zrealizowanych przez Greycon są m.in:

 • Dongguan Jianhui Paper, Chiny, zainstalował X-Trim na czterech maszynach papierniczych;
 • Kartonsan, Turcja, wdrożył pełną gamę rozwiązań, w tym opt-Studio do planowania produkcji, X-Trim do optymalizacji wykończenia oraz GreyconMill jako MES;
 • Shandong Century Sunshine Paper Group Company, Chiny, zautomatyzowała proces tworzenia harmonogramów, integrując opt-Studio z rozwiązaniem SAP ERP;
 • Yuen Foong Yu Paper, Tajwan, wdrożył system X-Trim, aby pomóc papierni osiągnąć jej cele zerowej emisji i zerowej ilości odpadów.
greycon planowanie produkcji

Kategoria: