Herlitz Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Szamotulska 2
Kod pocztowy: 
62-081
Miasto: 
Przeźmierowo
Województwo: 
wielkopolskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 61 650 11 00
Faks: 
+48 61 650 11 99
Podstawowe informacje

Grupa Pelikan

Grupa Pelikan jest wiodącym producentem wysokiej jakości artykułów papierniczych, biurowych i piśmiennych, z ponad 100-letnim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie. Oferta produktów obejmuje ponad 4 500 artykułów w takich kategoriach, jak: Papier, Tekstylia, Biuro, Plastyka, Artykuły Piśmienne i Dekoracyjne. Należące do Grupy Pelikan marki Herlitz i Pelikan, cieszą się od wielu lat popularnością i uznaniem konsumentów, towarzysząc im w nauce, pracy, zabawie i codziennym życiu.

Grupa Pelikan oferuje bogate portfolio produktów o niepowtarzalnym charakterze i szczególnej użyteczności.

herlitz pelikan

Zapraszamy do świata Herlitz!

Marka Herlitz jest obecna na polskim rynku od 1992 roku, w Europie od ponad 100 lat. Herlitz był pierwszą firmą, która wprowadziła produkty papiernicze z kolorowymi wzorami. W Polsce, linia produkcyjna została uruchomiona w 1995 roku, początkowo samych zeszytów, później była stopniowo rozszerzana o kolejne produkty. Dziś w ofercie posiadamy bogate portfolio artykułów w kategorii Papier: zeszyty, bruliony na spirali, kołonotatniki, notesy kostka, notatniki biurowe i szkolne, bloki rysunkowe, techniczne oraz przekładki.

W lokalizacji pod Poznaniem poza wyrobami papierniczymi Herlitz świadczy także usługi dla poligrafii.

Zakres świadczonych usług:

Arkuszowanie – cięcie papieru z roli na arkusze z zadrukiem i bez zadruku

Arkuszujemy papier w zakresie szerokości od 748 do 1260 mm oraz w gramaturze od 60 do 200 g/m2. Średnica wewnętrzna gilz to 75 oraz 150 mm. Istnieje także możliwość nanoszenia obustronnie nadruku metodą fleksografii. Laserowy system pozycjonowania papieru gwarantuje poprawne położenie druku oraz idealne nałożenie na siebie druku po obu stronach arkusza.

arkuszowanie

arkuszowanie papieru

Cięcie arkuszy na różne formaty

Oferujemy cięcie papieru z arkuszy na format na wybrany przez klienta wymiar. Posiadamy najnowsze krajarki z dostępną szerokością stołu 155 cm. Gwarantujemy dokładność wymiaru do dziesiątych części milimetra. Mamy także możliwość wyrównywania stosów co jest niezmiernie ważne dla powtarzalności cięcia, szczególnie przy zadrukowanych arkuszach.

Cięcie arkuszy na różne formaty

Cięcie arkuszy na różne formaty

Montaż spirali podwójnej

Oferujemy montaż spirali podwójnej na wyrobach o różnych formatach i w różnych grubościach. Wielkość możliwego do wykonania wyrobu gotowego mieści się w zakresie od 4,5 do 22 mm. Samodzielnie wykonujemy otworowanie przygotowujące surowiec oraz okładki do montażu spirali. Wiele dostępnych kolorów spirali sprawia, że kolorystyka okładki i drutu wspólnie tworzą efekt wizualny i estetyczny.

Montaż spirali podwójnej

Montaż spirali pojedynczej

Oferujemy montaż spirali pojedynczej na wyrobach o formatach od A7 do A5 oraz w grubościach od 40-50 kartek. Spirala wykonywana jest z drutu o grubości 0,7 mm w kolorach białym i czarnym. Dla formatu A5 spirala wykonywana jest na główce notatnika.

Montaż spirali pojedynczej

Pakowanie w folie termokurczliwe oraz folie ze struną (ułatwiającą otwieranie) do łatwego otwierania paczki

Dysponujemy maszynami typu flow pack umożliwiającymi nam pakowanie w folię gładką lub z zadrukiem z paskiem otwierającym lub folię termokurczliwą produktów od formatu A8 do A3. Oferujemy rozwiązania umożliwiające pakowanie wyrobów o nieregularnych kształtach.

Pakowanie w folie

Pakowanie w folie

Na życzenie klienta posiadamy możliwość nanoszenia na artykuły papierowe unikatowych, wielokolorowych grafik techniką sitodruku. Pozwala to przygotować materiały biurowe codziennego użytku z dodatkowymi informacjami, logiem klienta czy grafiką okolicznościową. Opracowujemy we własnym zakresie wszystkie materiały graficzne potrzebne do wykonania oczekiwanych obrazów.

Produkujemy wyroby o najwyższej jakości, wyznaczając najwyższe standardy.

Zapraszamy do współpracy ciesząc się, że możemy dzielić naszą pasję z naszymi klientami.

Rodzaj działalności: