Heykapak Sp. z o.o.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Unii Lubelskiej 1
Kod pocztowy: 
61-249
Miasto: 
Poznań
Województwo: 
wielkopolskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 791 181551
Godziny kontaktu: 
8-16
Podstawowe informacje

HEYKAPAK - hurtownia opakowań wysyłkowych

Dostarczamy sklepom internetowym, firmom wysyłkowym i przedsiębiorcom zarówno pudełka klapowe jak i kartony fasonowe, owijki, koperty bąbelkowe jak i foliopaki, taśmy pakowe i wiele innych.

Co wyróżnia heykapak.pl?

Specjalizacja

Naszymi klientami są małe i średnie sklepy jak i sprzedawcy internetowi. Nie zajmujemy się produkcją, za to znamy się na handlu i skupiamy na klientach kładąc nacisk na opakowania wysyłkowe dla małego i średniego asortymentu. Dzięki temu zapewniamy towar od najlepszych dostawców, dostosowany do wymogów branży e-commerce dostępny od ręki w dużej ilości. Wyróżniający się m.in. nadrukowanym kodem EAN oraz symbolem każdego formatu ułatwiającym ich użytkowanie.

pudełka kartonowe

Oferta

Już ponad 100 rozmiarów i rodzajów opakowań wysyłkowych już od 10 sztuk dostępnych z magazynu!  Białe i brązowe koperty bąbelkowe, kartony fasonowe, pudełka klapowe. Ponadto kartony z regulowaną wysokością, innowacyjne owijki do książek z tasiemką i zrywką, które pozwalają przygotować paczkę w 4 sekundy czy zgodne z ekologicznym trendem papierowe taśmy pakowe z naturalnym klejem kauczukowym. Odbierz osobiście nawet od razu w naszym magazynie w Poznaniu lub zamów z darmową już od 300 zł netto z dostawą gdziekolwiek w Polsce!

kartony fasonowe

Wygoda

Prosta, przejrzysta witryna sklepu Heykapak.pl czynna 24h i szybkie płatności uczynią zakupy przyjemniejszymi i pozwolą oszczędzić czas przy regularnych zakupach kartonów. Przyjazna i szybka obsługa klienta umożliwiająca zwroty do 30 dni także dla firm! Do tego dostawa bezpiecznie spakowanych w tekturę zamówień już w 24h!  Czy zamawiasz kilkadziesiąt kartonów czy pełne palety opakowań – dostarczymy pod wskazany adres. Zapomnij o robieniu zapasów, zamawiaj na bieżąco kartony dostępne w stałej ofercie Heykapak!

kartony klapowe

Rodzaj działalności: