HR Wise Sp z o.o.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Puszkarska 9
Kod pocztowy: 
30-644
Miasto: 
Kraków
Województwo: 
małopolskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 600 501 064
Godziny kontaktu: 
8-17
Podstawowe informacje

HR Wise to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w trzech obszarach: przemysł (w tym opakowania, druk, karton, tektura falista i lita, tworzywa sztuczna, chemia), centra nowoczesnych usług biznesowych oraz IT na terenie całej Polski. Rekrutujemy pracowników na stanowiska niższego i wyższego szczebla, specjalistów, inżynierów, kadrę zarządzającą.

Doświadczenie, kompetencje i doskonała wiedza na temat rynku pracy, to powody, dzięki którym przeprowadzamy efektywne procesy rekrutacyjne, pozyskując dla naszych Klientów najlepszych Kandydatów na rynku pracy.

DLA FIRM:

Od lat, współpracujemy z firmami z różnych sektorów przemysłowych na terenie całej Polski, zajmując się specjalistyczną rekrutacją pracowników do zespołów inżynierów, pracowników technicznych wyższego i niższego szczebla oraz pracowników kadry zarządzającej. Przeprowadzamy ustandaryzowany proces rekrutacji i selekcji, jednak zawsze  dostosowujemy go do wymagań naszych Klientów, zachowując przy tym profesjonalizm wobec Kandydatów. W naszej bazie jest wielu wykwalifikowanych i zmotywowanych do pracy osób na terenie całej Polski, co pozwala nam szybko reagować na potrzeby personalne naszych Klientów. Przeprowadzamy dla Klientów pojedyncze rekrutacje, jak również, dzięki współpracy długoterminowej, realizujemy procesy rekrutacyjne odpowiadające na potrzeby rozwoju lub koniecznej rotacji pracowników. Oferujemy również naszym Klientom usługę rekrutacji poufnej. Cechuje nas profesjonalizm, skuteczność i dyskrecja!

rekrutacje

DLA KANDYDATÓW:

Dołącz do naszej bazy kandydatów, dzięki temu zwiększysz swoją szansę na znalezienie pracy.

Po zapoznaniu się z Twoim profilem, będziemy mogli doradzić jak opisać Twoje osiągnięcia aby zwiększyć szanse na rynku pracy. Poprzez analizę Twojej ścieżki zawodowej, doradzimy jakie dodatkowe umiejętności pozwoliłyby na szybsze znalezienie stałego zatrudnienia. Prowadzimy różne procesy rekrutacyjne, dlatego też mamy możliwość indywidualnego dopasowania oferty pod Twoje kompetencje i doświadczenie. Zapraszamy do aplikacji poprzez naszą stronę internetową: https://hrwise.recruitify.ai/jobs

praca

Rodzaj działalności: