Kompap S.A.

Pakiet: 
Prestiż (999 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Parkowa 56
Kod pocztowy: 
86-130
Miasto: 
Laskowice
Województwo: 
kujawsko-pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 52 510 88 00
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

Podstawą działalności firmy jest produkcja poligraficzna, m.in.: papieru arkuszowego z nadrukiem i poddrukiem, wszelkiego rodzaju formularzy i druków technicznych, nadruków i poddruków na roli, ulotek reklamowych, składanki komputerowej, broszur i gazetek zszywanych.

drukarnia kompap
Posiadając własny profesjonalny Dział Graficzny z wysokiej jakości systemem CTP oraz park maszynowy wyposażony w wysokowydajne zwojowe maszyny drukujące, tnące i składające renomowanych producentów np.: Muller Martini, Bielomatik, MBO, Baumann pozwalają w pełni sprostać oczekiwaniom Klientów.

drukarnia kompap
Firma Kompap S.A. obsługuje różnorodne segmenty rynku, między innymi: banki, poczty, firmy mailingowe, Ministerstwa, Narodowy Fundusz Zdrowia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Produkty sprzedawane są na rynku polskim a także rynkach zagranicznych np.: we Francji, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Estonii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych.

drukarnia kompap
Posiadany park maszynowy pozwala nam konkurować z najlepszymi drukarniami offsetowymi w Polsce i nie tylko. Profesjonalny zespół pracowników, dbanie o środowisko naturalne oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji graficznej są gwarancją dobrej jakości produktu i zadowolenia Klientów przy kontrolowanym wpływie na środowisko naturalne. Dzięki tym czynnikom jesteśmy jedną z wiodących drukarni rolowych w Polsce.

drukarnia kompap

Ofertę firmy uzupełnia szybki i niskonakładowy druk cyfrowy w 24 h.

drukarnia kompap

Wysoka jakość produktów wytwarzanych przez Kompap sprawia, że spółka niezmiennie cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród Klientów z różnych branż. Z rozwiązań oferowanych przez firmę w Laskowicach korzystają m.in.:

• klienci z branży poligraficznej
• hurtownie papierowe
• branża transportowa, logistyczna
• firmy usługowe
• spółki farmaceutyczne
• firmy spożywcze

Firma Kompap S.A. wdrożyła i utrzymuje Zintegrowany System Zarządzania zgodnie z wymogami norm ISO 9001 i ISO 14001.

Posiadamy certyfikaty FSC® (Forest Stewardship Council®) oraz PEFC™ (Programme for the Endorsement of Forest Certification™), które świadczą o odpowiedzialnym stosunku firmy do zagadnień środowiskowych i praktycznej trosce o ochronę terenów leśnych.

drukarnia kompap
Kompap to firma z branży papierniczej, która w swoim portfelu ma też dwa zakłady graficzne należące do największych w Polsce drukarń dziełowychBZGraf i OZGraf.

Białostockie Zakłady Graficzne S.A.

Jesteśmy drukarnią dziełową z ponad 75-cio letnią tradycją. Oferujemy druk arkuszowy jedno i wielokolorowy, oprawę zeszytową, prostą bezszwową oraz szytą nićmi, złożoną: twardą oraz zintegrowaną. Uszlachetnianie arkuszy folią, lakierem UV, złoceniem i tłoczeniem okładek.

Do zaspokojenia potrzeb klientów wykorzystujemy najnowsze technologie dostarczone przez czołowych dostawców maszyn i urządzeń poligraficznych na świecie. Naszych Klientów obsługuje zespół fachowców, gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym założeniom technicznym.

bzgraf

Na przestrzeni lat Białostockie Zakłady Graficzne S.A. zostały wyróżnione wieloma nagrodami wśród których znajdziemy Złote i Diamentowe Gryfy, Gazele Biznesu oraz czołowe miejsca w corocznych rankingach drukarń – tytuł drukarni roku w Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych 2014/2015 i 2015/2016.

Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

OZGraf to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku poligraficznym. Dzięki 70-letniemu doświadczeniu, pracy całych pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów, zbudowaliśmy silną pozycję w branży poligraficznej, nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych. Oferujemy druk druk 8-kolorowy (lub 4+4) w formacie B1.

Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

Ponadto, Klientami Grupy Kapitałowej Kompap poprzez BZGraf i OZGraf są też największe oficyny wydawnicze zarówno polskie, jak i zagraniczne. Książki drukowane w olsztyńskich i białostockich zakładach trafiają do odbiorców w kilkunastu krajach, m.in. na tak wymagające rynki jak Skandynawia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia itp.

ozgraf
--
Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym w sprawie zamówień:
www.kompap.pl
info@kompap.pl
tel.: 52 510 88 00
ul. Parkowa 56, 86-130 Laskowice