Krystian PPH

Pakiet: 
Biznes (399 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Budowlana 5
Kod pocztowy: 
20-469
Miasto: 
Lublin
Województwo: 
lubelskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Telefon 1: 
+48 81 7443221
Telefon 2: 
+48 502 722656
Fax: 
+48 81 7443221
Godziny kontaktu: 
7-15
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

Firma KRYSTIAN, tworząca grupę zrzeszającą 3 podmioty – KRYSTIAN, VERITAS oraz Slimled, obecna jest na rynku krajowym i zagranicznym już od ponad 30 lat. Podstawowym profilem działalności są innowacyjne rozwiązania technologiczne w dziedzinie przemysłu papierniczego, chemicznego oraz oświetleniowego.

krystian pph
Podstawowym profilem działalności firmy KRYSTIAN są maszyny do konfekcjonowania papierów higienicznych (makulaturowych i celulozowych). Głównym produktem są Tulejarki do produkcji rur (gilz) papierowych. Dotychczas KRYSTIAN dostarczył swoim klientom ponad 1000 maszyn, zarówno tulejarek jak i przewijarek, pił oraz pakowaczek tulei, nie tylko na terenie Europy – Hiszpania, Słowacja, Ukraina, Białoruś czy Rosja, ale również za ocean do Stanów Zjednoczonych. Każda z naszych maszyn produkowana jest na indywidualne zamówienie, dopracowana według potrzeb klienta.

Tulejarki do produkcji rur (gilz) papierowych
KRYSTIAN nie skupia się jedynie na pojedynczych maszynach, ale produkuje całe linie technologiczne do produkcji i pakowania m.in. papieru toaletowego. Posiadając własny park maszynowy KRYSTIAN oferuje również usługi z zakresu cięcia laserem, gięcia blach oraz obróbki skrawaniem.

linie technologiczne do produkcji i pakowania m.in. papieru toaletowego
Korzystając ze zdobytego doświadczenia w projektowaniu nowych technologii KRYSTIAN postanowił wkroczyć na rynek opraw oświetleniowych wprowadzając innowacyjny, ekologiczny produkt do zastosowań przemysłowych o nazwie SlimLED. Charakteryzuje go małe zużycie energii, żywotność oraz wysoka jakość światła.

W skład grupy KRYSTIAN wchodzi również firma VERITAS zajmująca się dostarczaniem maszyn papierniczych jak również podzespołów, modułów i części do nich oraz chemii dla przemysłu papierniczego. Dodatkowo w 2020 roku pomyślnie zakończyły się próby stacji klejowej ASA do zaklejania papieru w masie.

Misją firmy KRYSTIAN jest doskonałość w mechanice i tworzeniu technologii.