M&M Partners Hurtownia papiernicza online

Pakiet: 
Biznes (448 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Narwik 7A lok.1A
Kod pocztowy: 
01-471
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 22 243 44 44
Podstawowe informacje

M&M Partners- Twój partner w biznesie

W branży papierniczej jesteśmy od kilkunastu lat. Oferujemy kilkadziesiąt tysięcy produktów. Od przyborów potrzebnych każdemu uczniowi, przez profesjonalne urządzenia do biura, po wszelkiego rodzaju akcesoria, które są niezbędne w każdej firmie! Zapewniamy kompleksową obsługę firm, szkół, przedszkoli, instytucji na terenie Warszawy oraz całej Polski, dzięki sprzedaży online.

Ofertę naszej hurtowni stanowią wyłącznie produkty cenionych producentów i dobrze znanych marek. Stawiamy na najwyższą jakość pod każdym względem. Cenimy również czas naszych klientów, oferując szeroki wachlarz produktów. W M&M Partners wyposażysz biuro od podstaw, w meble, sprzęty, artykuły piśmiennicze, papiernicze, niezbędne do archiwizacji, profesjonalne sprzęty do prezentacji, a także nowoczesne urządzenia biurowe. W jednym miejscu kupisz po prostu wszystko.

hurtownia papiernicza

W naszym sklepie papierniczym spotkasz się z profesjonalnym doradztwem. Otrzymasz pomoc, jeśli nie wiesz jak wymienić tusz w drukarce oraz dostajesz wsparcie po sprzedaży. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu kupisz tylko to, czego faktycznie potrzebuje Twoja działalność.

Oferujemy unikalny program partnerski na rynku. Lojalni klienci otrzymują profity, pod postacią dostosowanych do ich zakupów systemów rabatowych, specjalnych cen na różne artykuły biurowe, promocje oraz bony Sodexo.

M&M Partners to hurtownia papiernicza w Warszawie, w której kupisz wszystko do biura i do szkoły. Możesz zamówić również online i odebrać zamówienie w naszym sklepie bądź dostarczymy je w dowolne miejsce w Polsce! Zapraszamy do współpracy małych i dużych przedsiębiorców, szkoły, przedszkola, biura. Każdy jest dla nas tak samo ważny.

sklep papierniczy

Rodzaj działalności: