Mosca Direct Poland Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Płowiecka 105/107
Kod pocztowy: 
04-501
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 22 870 00 33
Podstawowe informacje

Kompleksowe rozwiązania z zakresu pakowania końcowego

Jakość, na której możesz polegać na wszystkich etapach pakowania i transportu

Po zakończeniu procesu produkcyjnego, gotowy produkt należy zapakować w sposób efektywny i funkcjonalny oraz zabezpieczyć go na czas transportu. Technologia na końcu łańcucha produkcji powinna działać bez zarzutu i niezawodnie, by cały proces przebiegał płynnie i nie dochodziło do drogich przestojów.

systemy zamykania paczek

MOSCA oferuje najlepsze dostępne rozwiązania w zakresie pakowania końcowego, dostarczając systemy wiązania taśmami. Jesteśmy firmą rodzinną z regionu Odenwald w Niemczech, która od ponad pięćdziesięciu lat cieszy się na całym świecie uznaniem zdobytym dzięki jakości i niezawodności w branży, oferując maszyny i systemy do wiązania i zabezpieczania towarów przeznaczonych do transportu oraz taśmy. Dzięki naszej innowacyjności i duchowi pionierskiemu wyznaczamy nowe standardy i wzmacniamy naszą pozycję lidera technologii w branży.

taśmy spinające

Produkujemy wydajne wiązarki, wysokiej jakości taśmy PP i PET oraz zaawansowane systemy do zabezpieczania Twoich towarów na czas transportu. Zakres naszych usług wykracza przy tym daleko poza ofertę maszyn wiążących. Jako dostawca zapewniamy naszym klientom kompleksowy zakres usług. Również dla Twoich potrzeb znajdziemy właściwe rozwiązanie - poznaj nasze produkty i usługi!

maszyny spinające

taśmy spinające

 

Rodzaj działalności:

Wiadomości dotyczące firmy: