NEVOTECH Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Towarowa 8
Kod pocztowy: 
18-400
Miasto: 
Łomża
Województwo: 
podlaskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 794 022 066
Tel. 2: 
+48 516 277 836
Podstawowe informacje

NEVOTECH jest innowacyjną i prężnie rozwijającą się firmą inżynierską, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji maszyn przemysłowych. Specjalizujemy się w produkcji bobiniarek do papieru i folii oraz innowacyjnych, opatentowanych automatycznych krajarek gilz. Zgromadzone przez nas doświadczenie sprawia, że w relacjach z naszymi klientami stawiamy na otwartość i konstruktywne podejście w rozwiązywaniu problemów. W naszej pracy kierujemy się głównie fachową wiedzą oraz szybkim reagowaniem, co sprawia, że z powodzeniem wykonujemy każde zadanie z obopólnym zadowoleniem.

bobiniarka

Kierując się ideą wdrażania Przemysłu 4.0, dostarczamy maszyny i urządzenia wyposażone w najnowsze systemy umożliwiające zdalną obsługę i kontrolę pracy. Podniesienie poziomu automatyzacji znacząco wpływa na zwiększenie wydajności wytwarzania. Integracja maszyn z systemami IT umożliwia przepływ danych procesowych w czasie rzeczywistym, co daje podstawy do zorganizowania produkcji w oparciu o ideę „just in time” (JIT). Nasze inteligentne maszyny współpracują z systemami ERP oraz MES nowej generacji. Zastosowanie takich rozwiązań technologicznych pozwala uzyskać niższe koszty i wyższą jakość produkcji.

Świadczymy także usługi z zakresu:

 • automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych
 • projektowania mechanicznego 3D CAD
 • programowania sterowników przemysłowych PLC oraz paneli operatorskich HMI wiodących producentów
 • obróbki skrawaniem CNC
 • modernizację istniejących maszyn i linii produkcyjnych oraz implementację w nich systemów bezpieczeństwa dostosowanych do obecnych norm
 • serwis maszyn i urządzeń przemysłowych.

Nasze produkty:

Automatyczna krajarka gilz

Automatyczna krajarka gilz NVC-A2000 jest innowacyjną na skalę światową maszyną. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom pozwala na automatyczną realizację procesu cięcia różnych typów gilz jednocześnie.

automat do cięcia gilzZastosowany wielopoziomowy podajnik znacząco skraca czas przezbrojenia w przypadku zmiany rodzaju ciętych gilz. Dzięki analizie wprowadzonych zleceń oraz jednoczesnej ich realizacji, ilość generowanych odpadów zostaje zredukowana. Pocięte użytki sortowane są według uprzednio zdefiniowanego programu. Modułowy system sortujący może być swobodnie rozbudowywany do indywidualnych potrzeb klienta.

Bobiniarko-przewijarka

Bobiniarka to urządzenie powszechnie stosowane w przemyśle drukarskim, papierniczym oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Jej głównym zadaniem jest cięcie wzdłużne materiałów nawiniętych. W zależności od wyposażenia oraz stopnia automatyzacji wyróżniamy serię maszyn STANDARD i ADVANCED.

bobiniarka do papieru

bobiniarka do papieru

Ręczna krajarka gilz

Ręczna krajarka gilz NVC-M2000 jest kompaktowym i łatwym w obsłudze urządzeniem. Umożliwia wysokiej jakości cięcie gilz w szerokim zakresie ich rozmiaru i grubości. Solidna konstrukcja oraz komponenty uznanych światowych marek gwarantują wysoce wydajną i niezawodną pracę urządzenia.

krajarka gilz

Moduły liniowe

Przykłady aplikacji z wykorzystaniem modułów NVT:

 • systemy załadunku i rozładunku
 • systemy przenoszenia
 • systemy do lakierowania, klejenia
 • systemy pozycjonujące, wyposażenie stanowisk tnących, stołów podawczych
 • wyposażenie robocze maszyn typu ploter
 • rozwiązania typu slider

Moduły liniowe

Zapraszamy do współpracy!

Rodzaj działalności:

Oferty firmy

Wiadomości dotyczące firmy: