OMET Srl

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Via Caduti Lecchesi a Fossoli 22
Kod pocztowy: 
23900
Miasto: 
Lecco
Kraj: 
Włochy
Kontakt
Tel.: 
+39 0341 282661
Faks: 
+39 0341 363731
Podstawowe informacje

OMET jest wiodącym światowym producentem pełnej gamy maszyn przetwórczych.

linia do produkcji bibułki

Na rynku przetwarzania bibuły firma OMET stała się liderem wzorcowym technologii z długą listą rewolucyjnych innowacji, które sprzyjały rozwojowi i dystrybucji serwetek i innych produktów jednorazowego użytku w życiu codziennym.

Maszyny do przetwarzania bibuły OMET są instalowane na całym świecie i cieszą się uznaniem dzięki jakości, solidności, trwałości i obsłudze posprzedażowej, dostępnej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Linie OMET są zawsze konfigurowane na życzenie klienta i obsługują wszystkich dostawców poza domem, z branży kosmetycznej, farmaceutycznej i przemysłowej.

Linia ASV, która ostatnio powstała w OMET, to kompletna linia do produkcji wszelkich produktów typu V-fold, takich jak chusteczki do twarzy lub ręczniki. Linia ta oferuje dwie wersje, które wyróżniają się różnymi jednostkami falcującymi i szeroką gamą jednostek wykończeniowych, specjalnie dostosowanych do różnych potrzeb produkcyjnych: ASV Line Storm i ASV Line Tornado.

maszyna do produkcji papierów higienicznych

Linia TV503 obejmuje szereg modułowych składarek do serwetek, serwetek dyspenserowych, podkładek i specjalnych produktów jednorazowego użytku. W odpowiedzi na liczne prośby otrzymane od klientów, dział Badań i Rozwoju firmy OMET stworzył również możliwość produkcji chirurgicznych masek filtrujących do indywidualnego użytku w linii TV503. Wykorzystując elastyczność maszyny i charakterystykę modułową, OMET oferuje teraz możliwość produkcji masek chirurgicznych w prosty i niezwykle produktywny sposób, z możliwością przezbrojenia maszyny do produkcji serwetek w dowolnym momencie.

składarka do serwetek

Linia TV840 obejmuje najbardziej przyjazne dla operatora maszyny do wysokiej produkcji, pozwalające na prędkość do 900 metrów na minutę, a AS Line to unikalna maszyna do produkcji ręczników papierowych. FV Line to wysokowydajna maszyna do serwetek składanych próżniowo z automatyczną zmianą formatu i warstwy.

linia do produkcji ręczników papierowychNowa linia MF to modułowa platforma opracowana specjalnie przez OMET w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności w zakresie opcji składania. Jej mocną stroną jest nowa głowica składana oparta na technologii próżniowej / mechanicznej, która umożliwia szybką zmianę składania między dowolnym typem składania, od tradycyjnego składania ¼ do składania książki. Linia MF umożliwia również obróbkę materiałów nietkanych oraz wszelkich innych materiałów specjalnych używanych do produkcji wyrobów jednorazowych.

składarka omet

Maszyna może być zintegrowana z ekskluzywnym cyfrowym zespołem drukującym OMET, CHAMELEON. Dzięki Chameleon personalizacja serwetek nie ma już granic: krótkie serie i czterokolorowe nadruki na serwetkach są wykonywane na czas, bez przygotowania do druku. Ponieważ jesteśmy OMET.

maszyna drukująca omet

Rodzaj działalności: