Paperboard Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Zygmunta Modzelewskiego 37 lok. U9
Kod pocztowy: 
02-679
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 22 6975160
Podstawowe informacje

Paperboard Sp. z o.o. oferuje swoim odbiorcom produkty najwyższej jakości jako przedstawiciel liderów w produkcji wyrobów celulozowych do zastosowań stricte poligraficznych, opakowaniowych, jak i w innych gałęziach przemysłu. Oferowana gama jest stale poszerzana, aby portfolio zawierało pozycje wzajemnie się uzupełniające, co powoduje jednoczesny wzrost kompetencji. Propozycja Paperboard wykracza poza ramy codziennej współpracy poprzez poszukiwanie i oferowanie niestandardowych rozwiązań pożądanych przez klientów, ponieważ doradztwo jest częścią dostarczanego serwisu.

Oferta Paperboard obejmuje produkty następujących fabryk:


 Kotkamills

Kotkamills to fińska papiernia, która znana jest na całym świecie z jakości, innowacyjności i odpowiedzialnego podejścia do partnerstwa, czerpiąc ze swojej wieloletniej historii. W procesie ciągłego doskonalenia, Kotkamills dostarcza swoim klientom produkty w pełni odnawialne, wpływające na podniesienie wydajności ich przetwarzania. Najnowsze osiągnięcia to nadające się do recyklingu, rozwłókniania i odnawialne kartony do produkcji opakowań, w tym dla przemysłu spożywczego. W portfolio znajdują się w pełni recyklowalne kartony konsumenckie AEGLE® oraz ISLA®. Największym osiągnięciem Kotkamills jest opatentowana powłoka barierowa na bazie wody, która może zostać poddana recyklingowi wraz ze zwykłymi odpadami papierowymi dzięki temu, że nie zawiera tworzyw sztucznych.

www.kotkamills.com


 Perlen Papier

Perlen Papier AG to papiernia mieszcząca się w Szwajcarii, po drodze z Zurychu do Lucerny. To firma rodzinna, o długiej historii innowacyjności. Jest częścią Grupy CPH i zatrudnia 360 osób – jest szwajcarskim numerem jeden w produkcji wysokiej jakości papierów magazynowych: PerlenJoy, Perlentop oraz PerlenValuegazetowych: Perlenpress i PerlenSnowprint, dostarczając ponad 580 000 ton rocznie wprost ze swych nowoczesnych maszyn z XXI wieku. Słynie z bardzo restrykcyjnego podejścia do ochrony środowiska i może się poszczycić jednym z najniższych poziomów emisji dwutlenku węgla w branży – zaledwie 24% średniej dla przemysłu papierniczego (wg CEPI). Jest doskonałym partnerem w drodze do neutralności CO2.

www.perlen.ch


Papierfabriek Doetinchem

Papierfabriek Doetinchem bv mieści się na wschodzie Niderlandów, blisko granicy z Niemcami. Papiernia produkuje rocznie 70 tys. ton nisko-gramaturowych (MG) papierów o szerokim zastosowaniu, pochodzących w 100% z makulatury – białych, brązowych i barwionych w masie. W fabryce, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pracuje ponad 150 osób. Znacząca większość produkcji trafia na eksport i choć Europa stanowi główny rynek papierni, papiery z Doetinchem można spotkać na wszystkich kontynentach.

www.papierfabriekdoetinchem.nl


Pirinoli

Historia Pirinoli S.C. sięga 1872 roku. Produkuje makulaturowe kartony wielowarstwowe i jednostronnie powlekane do produkcji składanych pudełek, a także szarej tektury stosowanej w produkcji gilz i kątowników oraz przekładek. Fabryka w Roccavione produkuje 100 000 ton kartonu rocznie.

www.pirinoli.it


 Dolea Ltd.

Dolea Ltd. to fiński producent słomek. W przeciwieństwie do tradycyjnych już metod nawijania wielu warstw papieru i powlekania go różnymi niekoniecznie przyjaznymi środowisku i użytkownikowi substancjami, Dolea wykorzystuje do wytwarzania swoich słomek karton barierowy ISLA Icy produkcji Kotkamills. Dzięki tej unikalnej, opracowanej przez siebie i opatentowanej technologii otrzymaliśmy do dyspozycji słomkę, która nie jest papierową serpentyną rozpuszczającą się w napoju, tylko spełnia swoje zadanie w konfrontacji z każdym drinkiem – rzadkim, gęstym, zimnym, z alkoholem i bez, przy czym pozwala delektować się nim sącząc go powoli. Można na niej nadrukować logo, napis lub dowolny wzór. Jest w przy tym, jak kartony Kotkamills, w pełni kompostowalna, biodegradowalna i podlega recyklingowi jak każdy papier bez bariery.

www.doleastraw.com


Rodzaj działalności: