Pasaban S.A.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Auzo-txikia, 17
Kod pocztowy: 
20400
Miasto: 
Tolosa
Kraj: 
Hiszpania
Kontakt
Tel.: 
+34 943 65 16 32
Podstawowe informacje

Pasaban projektuje i produkuje maszyny wysokiej technologii, takie jak przekrawarki / przekrawacze i przewijarki do papieru i tektury dla przemysłu przetwórstwa papieru i kartonu, a także innych specjalnych materiałów.

pasaban przekrawacz papieru

przekrawarka papieru
Spółka Pasaban została założona w 1928 roku. Jej strategiczną misją jest stać się specjalistami w procesach wykończeniowych przemysłu papierniczego.

przekrawarki do papieru
maszyny do przetwórstwa papieru

Jeśli chodzi o nasze główne atuty, dostosowanie i precyzja są kluczowe, co oznacza, że jesteśmy niezwykle elastyczni w dostosowywaniu się do specjalnych wymagań naszych klientów, zawsze znajdując najlepsze możliwe rozwiązanie z wysoce wydajną obsługą serwisową.

przewijarka do papieru

 

Wprowadziliśmy różnorodne ulepszenia do naszych maszyn. W rezultacie w 2008 roku staliśmy się światowym liderem w produkcji przekrawarek do papieru. Jesteśmy znani z naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie naszej orientacji na obsługę klienta na całym świecie.

pasaban - maszyny do przetwarzania papieru
 
Więcej informacji znajdą Państwo odwiedzając naszą stronę internetową www.pasaban.com lub kontaktując się z nami poprzez e-mail info@pasaban.com

Rodzaj działalności: