PCC Rokita SA

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Sienkiewicza 4
Kod pocztowy: 
56-120
Miasto: 
Brzeg Dolny
Województwo: 
dolnośląskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 71 7942000
Podstawowe informacje

Grupa PCC jest międzynarodową strukturą działającą obecnie w 18 krajach, zatrudniającą około 3400 osób. W Polsce posiada nowoczesny Park Technologiczny mieszczący się w Brzegu Dolnym. W ofercie Grupy PCC – producenta substancji chemicznych – znajduje się szeroki wachlarz środków chemicznych, w tym cała gama dodatków dla przemysłu papierniczego.

PCC Rokita - środki chemiczne
Spółki PCC Rokita, PCC Exol, PCC Chemax oraz PCC MCAA produkują między innymi środki dyspergujące z serii POLIkol, ROKAfenol i ROKAmer; dodatki zwilżające z serii POLIkol, emulgatory z serii ROKAcet i ROKAmer, środki niskopienne (ROKAnol), a także surowce i półprodukty, takie jak kwas monochlorooctowy, ług sodowy i podchloryn sodu.

surowce chemiczne do produkcji papieru

Substancje dedykowane dla przemysłu papierniczego i celulozowego z oferty Grupy PCC ułatwiają prowadzenie procesu, w którym wytwarzany jest papier. Stosowanie dodatków dedykowanych branży papierniczej poprawia właściwości gotowych wyrobów, zwiększa wydajność procesu produkcji i pozwala obniżyć koszty.

Wysoka jakość substancji chemicznych produkowanych przez Grupę PCC oraz efektywności działania dodatków do papieru gwarantuje klientom stabilność parametrów wyrobów gotowych oraz powtarzalność procesów produkcyjnych. Oprócz sprzedaży środków chemicznych Grupa PCC oferuje swoim klientom – zarówno większym, jak i mniejszym – profesjonalne wsparcie technicznie.

surowce do produkcji papieru

Listę produktów Grupy PCC dla branży papierniczej można zobaczyć tutaj.

Rodzaj działalności: