PINNACLE Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Osiedle Pod Lipami 35
Kod pocztowy: 
72-006
Miasto: 
Mierzyn
Województwo: 
zachodniopomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 91 432 91 40
Podstawowe informacje

Zaawansowane systemy oczyszczania ścieków flekso, kuchni kleju z produkcji tektury falistej i opakowań


PINNACLE Sp. z o.o.
, została założona w 1992 roku jako firma z udziałem kapitału prywatnego. Od 1996 roku jesteśmy obecni na rynku przemysłowych oczyszczalni ścieków jako wyłączny partner niemieckiej firmy ENVIRO-CHEMIE.

systemy oczyszczania ścieków
Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce na rynku tektury falistej i opakowań. Nasze rekomendacje doceniło większość czołowych firm z tego sektora przemysłu. Systemy obróbki ścieków przemysłowych SPLIT-O-MAT jest sprawdzonym i przetestowanym rozwiązaniem w 8 z 10 największych polskich producentów tektury falistej i opakowań w takich zakładach jak: MONDI Mszczonów, SCHUMACHER Wrocław, TFP, DS SMITH Kutno, SCHUMACHER Poledno, SMURFIT KAPPA Konin, MONDI Bystrzyca, STORA ENSO Tychy, WERNER KENKEL.

PINNACLE posiada status wyłącznego partnera w zakresie kompletności dostaw, montażu i puszczenia w ruch w zakresie dostaw zaawansowanych systemów do obróbki ścieków przemysłowych SPLIT-O-MAT.

systemy oczyszczania ścieków

Dobieramy i rekomendujemy zaawansowane systemy oczyszczania ścieków korzystając z bazy wiedzy i doświadczenia firmy ENVIRO-CHEMIE.

Poprzez instalacje rekomendowanych przez nas systemów pomagamy naszym klientom w osiągnięciu stawianych przez nich celów biznesowych.

Praktyka i sprawdzona metodologia działania pozwalają nam na właściwy dobór systemów pod względem relacji ceny do korzyści biznesowych.

systemy oczyszczania ścieków

Pracowaliśmy dla firm o różnej wielkości

Poprzez nasze instalacje pomagaliśmy we właściwym zarządzaniu i redukcji kosztów obróbki ścieków firmom z udziałem kapitału zagranicznego, jak również dynamicznie rozwijającym się firmom o polskiej strukturze kapitału

Rekomendowany przez nas systemy SPLIT-O-MAT gwarantują najwyższą możliwą redukcję parametrów  oraz dają maksymalną redukcję kosztów obróbki ścieków oraz konsumpcji chemikalii procesowych.

  • Osiągamy redukcję parametru Chzt > 80 %

  • Osiągamy redukcję metali ciężkich > 90 %

systemy oczyszczania ścieków
Nasze systemy dzięki automatycznemu oprogramowaniu redukuje do niezbędnego minimum czas obsługi urządzeń.

Wraz z zakupem systemów SPLIT-O-MAT gwarantujemy:

  • Gwarancje parametrów ścieków,

  • Stałe wsparcie procesowe nakierowane na uzyskanie parametrów zrzutu ścieków oraz maksymalną optymalizację konsumpcji chemikalii,

  • Stałe i terminowe dostawy materiałów eksploatacyjnych i  chemikalii procesowych,

  • Czas reakcji dedykowanego serwisu w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

oczyszczanie ścieków
PINNACLE wraz z ENVIRO-CHEMIE zapewnia kompletne i pełne rozwiązanie technologiczne zawierające dostawę urządzeń, montaż i puszczenie w ruch, właściwy dobór chemikalii procesowych, pełen serwis urządzeń, bieżącą dostawę chemikali procesowych i materiałów eksploatacyjnych.

Rodzaj działalności: