PPHU PolimerPro s.c.

Pakiet: 
Biznes (399 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Przemysłowa 1, Paterek
Kod pocztowy: 
89-100
Miasto: 
Nakło nad Notecią
Województwo: 
kujawsko-pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 667 284004
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

PolimerPro to rodzinna przygotowalnia fleksograficzna. Pracujemy przy użyciu technologii  Kodak Flexcel NX w dwóch formatach: mid oraz wide 5080, która pozwala zrealizować największe formaty opakowań w najwyższej jakości druku. Kierunek rozwoju firmy zmierza do osiągnięcia optymalnego systemu zarządzania barwą – pomaga nam w tym oprogramowanie Hybrid Pack Z+ GMG Open Color które umożliwia m in. druk w rozszerzonym gamucie oraz zautomatyzowany proces obróbki graficznej projektu. Oferujemy współpracę i doradztwo zarówno początkującym jak i doświadczonym drukarniom.

Matryce fotopolimerowe

Destylarnia wymywaczy fotopolimerowych, matryce fotopolimerowe, przygotowanie do druku, przygotowalnia flexo, etykiety, opakowania.

Firma PolimerPro oferuje również ekologiczne formy drukowe w rozszerzonym gamucie oraz wielkoformatowe formy do zadruku tektury falistej na bazie innowacyjnej technologii wytwarzania płyt polimerowych z płaskim czubkiem punktu rastrowego.

 matryce fotopolimerowe
 

Studio graficzne

Nasze studio graficzne tworzy trzech kreatywnych grafików, którzy opracowują projekty graficzne zarówno od podstaw jak i te przesłane przez klienta - biorąc pod uwagę różnego rodzaju podłoża.

matryca fotopolimerowa

 

Destylacja

Usługa destylacji i regeneracji wymywaczy fotopolimerowych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku wymywacze: solvit, nylosolv, flexosol oraz ekologiczny, wolny od nafty środek fs90i – uzyskaliśmy wyłączność na jego destylację w Polsce.

Zapraszamy do współpracy!