Polon-Izot Sp. z o.o.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Michała Spisaka 31
Kod pocztowy: 
02-495
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

POLON-IZOT Sp. z o.o. jest polskim producentem  przemysłowych i laboratoryjnych mierników do pomiaru grubości, gramatury  i wilgotności wyrobów papierniczych. Jesteśmy kontynuatorem działalności firmy POLON Zjednoczone Zakłady Urządzeń Jądrowych, założonej w 1956 roku. Możemy się zatem poszczycić ponad 50-letnim dorobkiem technicznym. Od podstaw produkujemy sprzęt oparty na własnych rozwiązaniach technicznych. Posiadamy Zezwolenia Państwowej Agencji Atomistyki uprawniające do produkcji, instalowania, obsługi i  konserwacji aparatury kontrolno-pomiarowej.

Obecnie większość producentów stosuje różnego rodzaju mierniki do ciągłego i szczegółowego kontrolowania procesów produkcyjnych oraz badania jakości wytwarzanych produktów. Szczególnie pożądane są systemy pozwalające na konfigurację, kalibrację, monitorowanie i archiwizowanie procesów produkcyjnych. Instalowanie urządzeń pomiarowych przede wszystkim podwyższa technologię produkcji, a także przyczynia się do istotnych oszczędności w procesie produkcyjnym.

Urządzenia służą do kontroli grubości, gramatury i wilgotności materiałów w sposób statyczny (punktowy), bądź w sposób ciągły, w przypadku warstw ruchomych.

Zapraszamy do współpracy!

Rodzaj działalności:

Wiadomości dotyczące firmy: