Prost-Key Packaging Sobolewscy Sp.j.

Pakiet: 
Biznes (399 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
1 Maja 89
Kod pocztowy: 
19-335
Miasto: 
Prostki
Województwo: 
warmińsko-mazurskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 87 737 12 30
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

Prost-key Packaging jesteśmy nowoczesnym producentem opakowań z tektury falistej i litej oraz materiałów POS. W naszej ofercie znajdą Państwo: opakowania kaszerowane, opakowania gotowe na półkę (SRP), pudełka fasonowe, opakowania na indywidualne zamówienie, standy reklamowe.

opakowania kaszerowane

Nasza firma posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Prostkach i w Szczuczynie, w których zatrudniamy blisko 180 pracowników. Największymi zasobami Prost-Key są ludzie oraz nowoczesny park technologiczny. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany zespół pracowników oraz zaplecze techniczne, pozwala nam na tworzenie opakowań dostosowanych do potrzeb klienta.

prost key opakowania

W biznesie stawiamy na wysoką jakość i dobre relacje. Naszym klientom oferujemy doradztwo na każdym etapie współpracy. Świadczymy usługi kompleksowo, począwszy od projektowania opakowań i materiałów POS, po produkcję oraz dystrybucję.  

Z naszych usług korzystają firmy z każdej branży.

Innowacyjność w parze z ekologią

W Prost-Key Packaging mamy świadomość, że nasze działania mają wpływ na planetę. Dlatego dbamy o to, by zminimalizować negatywny wpływ opakowań i działalności firmy na środowisko. Nasze niskogramaturowe innowacyjne opakowania z tektury falistej na niskich falach (E, F, N) pozwalają na ograniczenia zużycia surowców, wody i energii, a także przyczyniają się do zmniejszenia emisji CO2. Co istotniejsze, nasze innowacyjne opakowania zapewniają lepsze bezpieczeństwo zapakowanych produktów w porównaniu do opakowań wykonanych z grubych tektur litych.

opakowania tekturowe

Troska o środowisko towarzyszy nam na każdym etapie działania. Przy projektowaniu opakowań stosujemy zasadę optymalnego wykorzystania surowców. Korzystamy z surowców pochodzących z certyfikowanych źródeł (certyfikat FSC), a także z materiałów pochodzących z recyklingu.