RAJA Polska (Rajapack Sp. z o.o.)

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Działkowa 62
Kod pocztowy: 
02-234
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 22 112 11 33
Podstawowe informacje

Witamy w RAJA nr 1 w Europie w opakowaniach!


RAJA Polska
 (Rajapack) jest polskim oddziałem Grupy RAJA, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Jako Grupa posiadamy ponad 60-letnie doświadczenie w branży i jesteśmy obecni w 18 europejskich krajach. Dołącz do grona ponad 700 000 zadowolonych Klientów, którym oferujemy najszerszy asortyment opakowaniowy najwyższej jakości.

raja polska

W RAJA znajdziesz ponad 3000 produktów dostępnych od ręki: opakowania kartonowe, foliowe i papierowe, akcesoria do przechowywania, transportowania i zabezpieczania towarów, a także kartony, pudełka, tuby i wiele innych rodzajów opakowań. W ofercie posiadamy również opakowania papierowe kartony do przeprowadzki, specjalne pudła archiwizacyjne na dokumenty, jak również ozdobne pudełka na prezenty.

RAJA to partner dla Twojego biura, dlatego oferujemy różnego rodzaju artykuły biurowe, jak papier ksero czy produkty ułatwiające segregację i przechowywanie dokumentów. Każde zamówienie przygotowujemy jeszcze tego samego dnia i dostarczamy w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniach od 700 zł netto – dostawa gratis.

rajapack

Odwiedź nasz sklep: www.rajapack.pl lub sprawdź nasz interaktywny i funkcjonalny katalog.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy naszą ofertę w podziale na bloki tematyczne:

Szeroki wybór produktów do wysyłek ecommerce >>

Opakowania ozdobne, torebki, papier do prezentów, akcesoria >>

Szeroki asortyment produktów ekologicznych, w tym kartony, pudła, torby, woreczki papierowe, papier pakowy, taśmy papierowe >>

Produkty z nadrukiem – taśmy, kartony, koperty, torebki, worki, etykiety >>

Produkty niezbędne w każdym magazynie, akcesoria, wyposażenie >>

Produkty ochronne COVID-19, dezynfekcja, akcesoria ochronne, naklejki, oznaczenia, mydła, środki czystości >>

raja opakowania

RAJA i środowisko:

Opakowania i ochrona środowiska są kluczowymi elementami strategii naszej Grupy. Naszą główną rolą, jako dystrybutora, jest zapewnienie opakowań chroniących Twoje produkty. Jednocześnie stosujemy aktywne i zrównoważone podejście, mające na celu ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dowiedz się więcej o naszych działaniach na rzecz środowiska.

Ponadto, nieustannie rozszerzamy naszą ekologiczną ofertę produktową, aby zaoferować Ci więcej alternatywnych rozwiązań takich jak opakowania kartonowe i plastikowe z recyklingu, opakowania wykonane z naturalnych surowców lub do wielokrotnego użytku. Nowe piktogramy pozwalają na natychmiastową identyfikację tych produktów. Naszym celem jest także promowanie dobrych praktyk w zakresie ekologicznego pakowania, dlatego stworzyliśmy 5 zasad, aby ograniczyć ilość odpadów i pakować w sposób bardziej przyjazny środowisku: Redukcja, Ponowne użycie, Zamiana, Odnowa, Recykling.

Dowiedz się więcej o naszej polityce ekologicznej >>

Rodzaj działalności: