Royalpack Sp. z o.o.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Aleja Brzozowa 2a, Słone
Kod pocztowy: 
66-008
Miasto: 
Świdnica
Województwo: 
lubuskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 534 747 400
Podstawowe informacje

ROYALPACK to firma rodzinna, która stawia na solidne fundamenty struktury swojego biznesu. Jesteśmy producentem tektury falistej oraz opakowań, zadrukowanych techniką druku offsetowego i fleksograficznego. Produkujemy opakowania jednostkowe, zbiorcze, displaye, e-commerce, jak również projekty z grupy POS dla produktów z różnych sektorów gospodarki rynkowej.  Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wybudowaniu nowej siedziby firmy nasze możliwości stale rosną.

Jesteśmy jedyną firmą w Europie, która posiada unikatową w skali światowej linię do produkcji tektury falistej i jednoczesnego jej laminowania z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Zainstalowane nowe maszyny gwarantują najwyższą jakość opakowań z tektur falistych, począwszy od fali F poprzez E, B, C, EE, EB, BB oraz BC.

 

Opakowania z tektury falistej, które dla Państwa tworzymy, z powodzeniem wpisują się w założenia międzynarodowej strategii minimalizacji użycia opakowań z tworzyw sztucznych i zwiększenia stopnia recyclingu materiałów opakowaniowych.

Oferta:

  • Opakowania (standard FEFCO, SRP Displays, ekspozytory ladowe, Gift boxy, opakowania e-commerce, SILA LINER, projekty indywidualne),
  • POS Displays (konstrukcje monolityczne, modułowe, wyspy produktowe),
  • Opakowania z barierą ochronną (odporne na wilgoć, tłuszcz i ścieranie),
  • Opakowania e-commerce
  • Uszlachetnienia (lakier UV błysk/mat, farby metalizowane i fluoroscencyjne, folia, tłoczenie),
  • Tektura falista oraz lita (w rolkach i arkuszach).

 

opakowania tekturowe

 

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat FSC. Integralną część naszej ekologicznej filozofii stanowi zainstalowany nowoczesny park maszynowy i wdrożone w jego obrębie proekologiczne systemy, wykorzystywane w procesie produkcyjnym.

ROYALPACK to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z wysokim potencjałem.

Zapraszamy do współpracy!

royalpack opakowania

Rodzaj działalności: