Södra Cell

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Växjö
Kod pocztowy: 
351 89
Miasto: 
Skogsudden
Kraj: 
Szwecja
Podstawowe informacje

Szwecja i Polska mają długą historię współpracy i handlu, a Södra ma zaszczyt grać rolę w tej historii. Polska baza kliencka firmy rośnie w siłę, a nasz kraj jest obecnie jednym z pięciu najlepszych rynków zbytu dla celulozy produkowanej przez Södra Cell.

Södra Cell oferuje wiele rodzajów celulozy papierniczej i celulozy do przerobu chemicznego,dostosowując swoje produkty do ​wielu różnych zastosowań, od chusteczek do papieru do pisania i papieru do druku. Jednakże, firma jest czymś więcej niż tylko dostawcą masy papierniczej. W ciągu ostatnich kilku lat, firma zainwestowała w swoje wszystkie trzy fabryki celulozy, jak również w najnowocześniejsze badania nad technologiami i rozwojem fabryk. Södra Cell Värö została otwarta we wrześniu ubiegłego roku po gruntownej przebudowie mającej na celu uczynienie z niej jednej z najnowocześniejszych fabryk produkujących celulozę iglastą na świecie oferującą zarówno celulozę ECF (bez udziału chloru cząsteczkowego) oraz celulozę TCF (całkowicie wolną od związków chloru) o najwyższej jakości.

Södra Cell stara się stale inwestować w siebie w celu ulepszenia swojej działalności. Firma widzi siebie jako partnera w łańcuchu wartości i zawsze chętnie wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę dotyczącą włókien aby pomóc swoim klientom znaleźć trwałe rozwiązania na przyszłość. Niezależnie od tego czy jest to nieznaczne ulepszenie procesu czy wdrażanie całkowicie nowego produktu na rynek, dostęp do włókien wysokiej jakości w połączeniu z zespołem ekspertów sprawia, iż Södra jest w stanie zaoferować wszystko: od wsparcia i rynkowych danych technicznych aż do specjalistów w zakresie innowacji i doradztwa produkcyjnego. Dzięki unikalnemu portalowi dla klientów o nazwie Pulp+, klienci mogą uzyskać dostęp do wielu zasobów i informacji oraz zainicjować wspólne projekty współpracując z firmą Södra by stworzyć zindywidualizowane rozwiązania dla własnych zakładów.

Fakt, że Södra należy do 50 tysięcy właścicieli lasów w południowej Szwecji oznacza jej klienci mogą spać spokojnie, wiedząc, że firma ma i będzie miała dostęp do głównego surowca.

Rodzaj działalności: