StarPap T.Z.A. Woźniak Sp.J.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Rogowskiego 15
Kod pocztowy: 
27-200
Miasto: 
Starachowice
Województwo: 
świętokrzyskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 784 025 825
Tel. 2: 
+48 41 275 45 22
Podstawowe informacje

Starpap to producent papierowych wyrobów higienicznych od 1996 roku. Dzięki swojej ugruntowanej pozycji i doświadczeniu, oferuje bogatą gamę produktów takich jak ręczniki Mini, Maxi, Jumbo i ręczniki składane ZZ (V-fold). W ofercie Starpap znajdują się wyroby jedno-, dwu- i trzywarstwowe, wykonane z celulozy, makulatury bielonej oraz makulatury. Odbiorcami firmy są sieci dystrybucyjne, hurtownie oraz przedsiębiorstwa z branży utrzymania czystości.

producent papieru toaletowego

Misją firmy jest kompleksowe zaopatrywanie w higieniczne produkty papierowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, działamy sprawnie i profesjonalnie, a naszym priorytetem jest jak najlepsze dopasowanie produktów do wymagań klientów.

celteco

CELTECO - najnowsza linia stworzona dla potrzeb zarówno konsumenckich, jak i sektora HoReCa. W jej skład wchodzą 2- i 3-warstwowe papiery toaletowe wykonane z czystej celulozy. Innowacyjną wartością dodaną jest technologia Solveco - specjalny roztwór opracowany w celu poprawy rozpuszczalności papieru w wodzie. Stanowi to nasze wyjątkowe i nowatorskie rozwiązanie, które zostało potwierdzone odpowiednimi badaniami.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

info@starpap.pl

+48 784 025 825

+48 41 275 45 22

Rodzaj działalności: