TAKT Sp. z o.o.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Wyzwolenia 2
Kod pocztowy: 
32-329
Miasto: 
Bolesław
Województwo: 
małopolskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Telefon 1: 
+48 32 295 70 00
Podstawowe informacje

Rodzaj działalności:

DRUK - TŁOCZENIE - PAKOWANIE

Doskonałość bez kompromisów!

TAKT to nowoczesna DRUKARNIA oraz największa w Polsce i jedna z liczących się w Europie TŁOCZNIA płyt CD/DVD, posiadająca długoletnie doświadczenie – 25 lat na rynku. Firma prywatna, w pełni z polskim kapitałem, obsługująca polskich i zagranicznych Klientów. Drukarnia TAKT wykonuje opakowania zróżnicowane pod względem poszczególnych branż, konstrukcji, uszlachetnień, długości serii produkcyjnych oraz wymogów logistycznych. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań ekskluzywnych typu PREMIUM. Posiada nowoczesny, światowej klasy park maszynowy – Heidelberg, Kolbus, Müller Martini oraz szereg certyfikatów, między innymi: ISO9001, ISO14001.

drukarnia opakowań takt
TAKT oferuje kompleksowe usługi poligraficzne, począwszy od współpracy na etapie tworzenia projektu graficznego, poprzez druk, kaszerowanie, sztancowanie, wklejanie okienek foliowych, klejenie, pakowanie (foliowanie termokurczliwe i luźne, insertowanie, sortowanie) oraz dostawę. Wykonuje opakowania z tektury litej oraz kaszerowanej dowolnymi okleinami, wykonanej techniką druku offsetowego. Produkuje książki w oprawie twardej, miękkiej i zeszytowej. Drukarnia wykonuje uszlachetnienia druku takie jak: lakiery, laminowanie folią, tłoczenia wklęsłe i wypukłe, hot stamping, techniki łączone.
okładka wajdaPonieważ nikt nie lubi ograniczeń, dlatego TAKT ceni rozwiązania, które pozwalają na realizację produkcji zgodnie z przyjętą koncepcją i zamierzeniem Klienta.

Dla TAKTu Trendem jest JAKOŚĆ! To firma z ogromnym potencjałem, co potwierdzają licznie otrzymywane nagrody na ogólnopolskich konkursach oraz zagranicznych za najlepszą jakość wykonania produktów poligraficznych. To polska firma z europejskim standardem oferowanych usług!

BIURO HANDLOWE

ul. Cybernetyki 9

02-677 Warszawa

tel.: +48 22 853 07 75

fax: +48 22 543 25 25

e-mail: info@takt.eu

okładka wiedźmin