tesa tape Sp. z o.o.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Grunwaldzka 184
Kod pocztowy: 
60-166
Miasto: 
Poznań
Województwo: 
wielkopolskie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

tesa tape Sp. z o.o. to producent innowacyjnych rozwiązań samoprzylepnych wykorzystywanych w produkcji przemysłowej w branży papierniczej. Systemy montażowe pozwalają na optymalizację procesów druku opakowań, etykiet i gazet, a także produkcji papieru oraz tektury falistej.
Taśmy i tuleje do mocowania płyt:
szeroki asortyment produktów dla druku fleksograficznego - samoprzylepne tuleje tesa Twinlock®, taśmy piankowe tesa Softprint® foliowe i tkaninowe taśmy do mocowania płyt oraz pianki amortyzujące tesaprint® dla uzyskania wysokiej jakości druku na tekturze falistej.

Taśmy uzupełniajace do druku fleksograficznego: na przykład do owijania wałków, zabezpieczania krawędzi płyt, pomiaru promieniowania UV, czyszczenia płyt, mocowania początków zwoju do gilzy i zaznaczania wad.

taśmy do sklejania: repulpowalne taśmy niezbędne podczas produkcji papieru oraz taśmy dwustronne umożliwiające stabilną produkcję tektury falistej.

Taśmy do produkcji papieru: wykorzystywane do mocowania papieru do nowej gilzy, łączernia zwojów oraz zamykania bel na czas transportu.

Taśmy konstrukcyjne do tekturnic: gama specjalistycznych, zintegrowanych rozwiązań używanych do otwierania, zamykania i wzmacniania kartonów.

Szeroka gama produktów odznacza się funkcjonalnością i niezawodną siłą klejenia.

Rodzaj działalności: