TL-DESIGN

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Kosynierów 79C/53
Kod pocztowy: 
84-230
Miasto: 
Rumia
Województwo: 
pomorskie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 502 330298
Godziny kontaktu: 
8-18
Podstawowe informacje
Firma TL-DESIGN działa na rynku od 2011 roku. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania CAD dla branży opakowań z tektury falistej oraz kartonu.
 
Oferowane oprogramowanie jest wynikiem połączenia pasji programowania z doświadczeniem, zdobytym podczas projektowania opakowań. Wspomaga pracę zarówno konstruktorów, jak i handlowców. Zaufało nam już ponad 200 firm z Polski i zagranicy. Dzięki przystępnej cenie, z naszego oprogramowania korzystają zarówno duże firmy, jak i małe rodzinne przedsiębiorstwa.

Oferta

TLKarton

To nasz główny produkt. Program jest skierowany do firm, które zajmują się projektowaniem oraz produkcją opakowań. Funkcje generujące siatki opakowań, bazując na podstawowych parametrach pozwolą szybko zaprojektować opakowanie z tektury falistej lub litej. W chwili obecnej program zawiera bazę 189 wzorów standardowych opakowań. Są one podzielone na tekturę falistą (FEFCO) i litą (ECMA). Oprócz wzorów standardowych jest też 35 wzorów nietypowych. Wygenerowanie siatki opakowania jest łatwe i intuicyjne. Wystarczy wywołać okno z parametrami opakowania, po czym wybrać wzór i podać materiał, wymiary i ewentualnie dodatkowe parametry:
 
FEFCO parametryA
 
Potrzebujesz pudło klapowe jak FEFCO 0201 czy FEFCO 0204, które chcesz wyprodukować ze slotera, a rysunek z programu posiada bigi na różnych wysokościach? Nic prostszego. Wystarczy ustawić domyślne stopniowanie bigów na 0, a bigi w pudłach klapowych będą na 1 wysokości:
 
program do projektowania opakowań
 
Kiedy siatka jest gotowa, możesz rozmieścić użytki na arkuszu. Masz możliwość wybrania optymalnego rozłożenia użytków na ustalonym arkuszu, sprawdzenia jak dużego arkusza będzie potrzebował przy ustalonej liczbie użytków i sprawdzenia czy ustalona ilość użytków zmieści się na wybranym arkuszu. Jeżeli użytki są ułożone na tzw. "wspólne noże", program zamieni poziome i pionowe nakładające się linie na jedną linię. Dzięki temu obliczona cena wykrojnika nie będzie zawyżona.
 
layout
 
Program TLKarton umożliwia również wykonanie szybkiej wyceny wykrojnika lub papieru, jak również przygotowanie bardziej złożonej wyceny obejmującej druk, materiał kaszerowania itp.
 
WYCENA

zaawansowane kalkulacje tl karton

 
Projekty można zapisywać w natywnym formacie programu (.tlkart) lub eksportować do formatów: .dxf, .cf2, .hpg, .nc lub .svg. Funkcja "Drukuj kartę projektu" pozwala zapisać lub wydrukować rysunek z tabelką, który można np. wysłać do klienta.
 
karta projektu
 
Uzytkownicy, którzy chcą projektować własne opakowania (od zera), mogą zakupić moduł rysowania, który posiada funkcje rysujące. Umożliwia on również wprowadzanie zmian w rysunkach wygenerowanych przez program.
 
Program posiada budowę modułową, więc w chwili zakupu klient ocenia jakich funkcji będzie potrzebował i wybiera tylko te moduły, które są mu potrzebne. Natomiast w przyszłości można rozszerzyć program o dodatkowe moduły.
 
Do wyboru są 3 opcje płatności za program:
  • płatność jednorazowa
  • subskrypcja roczna
  • subskrypcja miesięczna

TLPallet

To dodatek do programu "TLKarton". Ułatwia rozmieszczanie pudeł na palecie. Wystarczy podać wymiary pudła oraz palety, a program znajdzie optymalne rozmieszczenie. Jest też dostępna funkcja "Drukuj podsumowanie", dzięki której można zaprezentować sposób rozmieszczenia pudeł na palecie. Kalkulację można zapisać w pliku, by później do mniej wrócić lub ją zmodyfikować. Jest też opcja zablokowania obracania pudeł, by były ułożone w 1 kierunku.
 
tlpallet

tl pallet

Rodzaj działalności: