Untha Polska Sp. z o.o.

Pakiet: 
Biznes (498 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Olecka 23/221
Kod pocztowy: 
04-980
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 12 642 18 96
Podstawowe informacje

Firma UNTHA Polska – oddział globalnej marki UNTHA będącej specjalistą w zakresie rozdrabniania przemysłowego

Niedawno obchodziliśmy 50-lecie działalności na świecie. Centrala w Kuchl koło Salzburga zatrudnia ponad 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników i poprzez sieć przedstawicieli handlowych marka obecna jest w ponad 40 krajach świata na wszystkich kontynentach. To powoduje, że UNTHA jest jednym z najważniejszych producentów tej branży.

Wyróżniamy się wyraźnie od naszych konkurentów przez niezwykle wysoki stopnień solidności i niezawodności naszych produktów i usług, dzięki czemu nasi Klienci osiągają duże korzyści ekonomiczne. Zastosowanie naszych rozwiązań oznacza ochronę wartościowych zasobów naturalnych, surowców, przerób dużych ilości odpadów i odzysk kosztownej energii. W ten sposób dokładamy również naszą cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego.

rozdrabniacz untha

Nasz szeroki asortyment produktów począwszy od małych rozdrabniaczy czterowałowych, a skończywszy na 39-tonowych maszynach mobilnych, pozwala na dostosowanie się do oczekiwań klientów.

Dysponujemy również centrum testowym, dzięki któremu klienci jeszcze przed zakupem mogą wypróbować interesujące ich maszyny dając możliwość praktycznego zobaczenia rozdrabniaczy w akcji.

Rozdrabniacz RS40 idealnie nadaje się do rozdrabniania gilz, kartonu, makulatury, dokumentów poufnych zgodnie z normą DIN66399-P3. Dzięki zastosowaniu czterowałowej technologii maszyna skutecznie rozdrabnia materiał w procesie jednoetapowym, a efekt „mieszania” materiału przez noże tnące zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa niszczonych produktów. Sito z możliwością regulacji zapewnia możliwość uzyskania wybranej wielkości materiału, zapewniając jednorodne i precyzyjne rozdrobnienie, a niska prędkość i wysoki moment obrotowy gwarantują imponującą wydajność bez niszczenia włókien papieru, co ułatwia dalszy recykling. Jest to kompaktowa, a jednocześnie solidna maszyna, która zapewnia skuteczne niszczenie poufnych materiałów, charakteryzując się przy tym niskimi kosztami utrzymania.

maszyna do recyklingu poufnych dokumentów

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.untha.pl oraz do wizyty w centrum testowym w Warszawie, aby wypróbować maszyny na własnym materiale. W celu umówienia testów i zakupu maszyny skontaktuj się z nami już dzisiaj po numerem telefonu: +48 538 374 704.

rozdrabniacz do papieru

Rodzaj działalności: