WPT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Ul. Sienna 73
Kod pocztowy: 
00-833
Miasto: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 693 000 810
Tel. 2: 
+31 (0) 597 467 30
Podstawowe informacje

Waste Paper Trade

„Naturalnie zaradni”

WPT to międzynarodowa firma handlowa specjalizująca się w handlu makulaturą. Kupujemy i dostarczamy makulaturę oraz tworzywa sztuczne na całym świecie. W naszej sieci dostawców i odbiorców WPT sprzedaje rocznie około 1,7 miliona ton makulatury. A ta ilość wciąż rośnie. Sprawia to, że ​​jesteśmy głównym partnerem przemysłu papierniczego. Spełnianie wymagań jakościowych dla naszych klientów i zapewnienie stałego strumienia dostaw jest głównym celem WPT.

waste paper trade

Handel w Polsce od 2003 r.

Zaczęliśmy na małą skalę w 1994 roku, na terenie północnej Holandii. Nasza międzynarodowa sieć rozwijała się szybko i od 2003 roku z powodzeniem działamy na rynku polskim. Dziś skupujemy i sprzedajemy makulaturę, zużyte tworzywa sztuczne i surowce wtórne w całej Europie, a także działamy na rynkach eksportowych. Osiągnęliśmy wiodącą pozycję w skupie i sprzedaży makulatury i tworzyw sztucznych. Dzięki temu w każdej chwili możemy dostarczyć naszym klientom materiał, którego potrzebują.

wpt makulatura

Handlujemy wszystkimi rodzajami makulatury

Dzięki naszej globalnej sieci, mamy dostęp do wszystkich gatunków makulatury znajdujących się na liście norm makulatury EN 643. W każdej chwili możemy dostarczyć wszystkie rodzaje makulatury, jakich potrzebują nasi klienci. Nasza oferta obejmuje gazety, czasopisma, książki telefoniczne, tekturę (falistą), wióry, papier bezdrzewny, papier gazetowy oraz skrawki rotacyjne, worki siarczanowe, zmieszane opakowania papierowo-tekturowe.

sprzedaż makulatury

Mówimy w Twoim języku

Nasz zespół  WPT w biurze w północnej Holandii jest odpowiedzialny za logistykę oraz administrację. Tutaj odbywa się koordynacja naszych działań. Nasza sieć wewnętrznych przedstawicieli handlowych działa lokalnie w prawie wszystkich krajach, tak aby zapewnić bezpośrednią  obsługę kontrahentów. Jako międzynarodowy zespół na pewno  mówimy w Twoim języku. Nasza bezpośrednia obsługa klienta zapewnia krótkie linie komunikacji i szybkie rozwiązania. Kompleksowy monitoring wszystkich naszych procesów zapewnia stałą jakość.

makulatura

Świetna obsługa na miejscu

Handlujesz makulaturą lub zużytymi tworzywami sztucznymi? A może potrzebujesz surowców wtórnych? Skontaktuj się z WPT. Jesteśmy  wiarygodnym partnerem dla firm od 1994 roku. Nasz zespół, zakorzeniony w północnej Holandii,  potrafi twardo stąpać po ziemi i być skromny. Napędza nas misja dokonywania zmian dla naszych kontrahentów i środowiska. Dzięki naszemu międzynarodowemu i szerokiemu zespołowi oraz serwisowi na miejscu nasi klienci mają pewność, że wszystko działa sprawnie.

dostawca makulatury

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym Area Managerem, Michałem Gajowiakiem:

Tel.:  +48 693 000 810

E-mail: gajowiak.m@wpt-pl.com 

Rodzaj działalności:

Wiadomości dotyczące firmy: