Zeller+Gmelin Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Wiejska 59, Długołęka
Kod pocztowy: 
55-095
Miasto: 
Mirków
Województwo: 
mazowieckie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 71 337 28 20-22
Faks: 
+48 71 337 28 25
Podstawowe informacje

Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG został utworzony w 1866r. Jest prywatną, niezależną firmą z siedzibą w Niemczech oraz oddziałami i partnerami w 11 krajach na świecie.

Zeller+Gmelin

Dzięki koncentracji na wysokiej jakości, wieloletniemu doświadczeniu, badaniom i rozwojowi osiągnęliśmy pozycję międzynarodowego lidera w obszarach naszej działalności tj. smarach, chemii przemysłowej i farbach drukarskich.

Nieustannie się doskonalimy i poszukujemy najlepszych rozwiązań. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami oraz z jednostkami badawczymi i naukowymi, by odpowiadać na pytania, które postawi jutro.

farby drukarskie, przemysłowe środki smarne oraz chemia przemysłowa

Naszą główną kompetencją jest innowacyjność. W siedzibie naszej firmy w Eislingen ok. 20 % zatrudnionych stanowią pracownicy działu R&D. Ich zadaniem jest stały rozwój i optymalizacja produktów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Głównym celem Zeller+Gmelin jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, ekonomicznych, bezpiecznych dla naszego zdrowia oraz przyjaznych dla środowiska naturalnego.

zeller gmelin neutralność klimatyczna 

Zeller+Gmelin posiada certyfikaty jakości DIN EN ISO 9001:2008, DIN EN ISO 14001:2005.

Za nasze działania w zakresie innowacyjności w kilku czterech obszarach tj. innowacyjności kadry zarządzającej, innowacyjnym procesom i organizacji, klimatu innowacyjności oraz promowaniu innowacyjności przez najwyższą kadrę zarządzającą wielokrotnie otrzymywaliśmy nagrodę “TOP 100”.

Oferta - farby

Od wielu dekad nazwa Zeller+Gmelin jest synonimem najwyższej jakości oraz rozwiązań skoncentrowanych na kliencie.

Od 1970r. naszą szczególną uwagę kierujemy na rozwój produktów utrwalanych energią. Jesteśmy jednym ze światowych liderów wśród producentów farb, lakierów i klejów drukarskich utrwalanych UV, LED UV, H-UV/LE-UV, EB w takich obszarach stosowania, jak druk opakowań i etykiet, druk na metalu czy druk reklam.

farby drukarskie

Nasze farby, lakiery i kleje dedykowane są do różnych technologii druku: offsetu arkuszowego i rolowego, fleksografii czy suchego offsetu.

Wersje niskomigracyjne naszych produktów spełniają wymagania norm europejskich (EC) 178/2002, (EC) 1935/2004, EU 10/2011, (EC) 2013/2006, Nestlé Guidance Note, Swiss Ordinance SR 817.023.21 oraz są zgodne z wytycznymi EuPia.

farby niskomigracyjne

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie – dbamy o środowisko naturalne (wdrożyliśmy Protokół z Kioto), angażujemy się w lokalne wydarzenia kulturalne i sportowe.

Nasze serie farb offsetowych mają doskonałe właściwości w zakresie odbarwiania – niskomigracyjna seria offsetowa Uvalux U41 otrzymała najwyższą ocenę w testach INGEDE.

ekologiczne farby offsetowe

Serie farb utrwalanych światłem LED UV pozwalają na znaczące ograniczenie zużycia energii i emisji ciepła. Pracujemy również nad farbami drukarskimi, opartymi na surowcach biodegradowalnych.

farby biodegradowalne

Zobacz nasze profile w mediach społecznościowych

Linkedin >>

Facebook >>

Rodzaj działalności: