Zemat Technology Group Sp. z o.o.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
Brukowa 26
Kod pocztowy: 
91-341
Miasto: 
Łódź
Województwo: 
łódzkie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

Zemat Technology Group to łódzka firma o długoletniej tradycji - załozona w 1957r. Zajmujemy się produkcją maszyn do wielu rodzajów przemysłu. Z branżą papierniczą Zemat związany jest od kilkunastu lat poprzez produkcją maszyn do produkcji pudeł kartonowych. 

Aktualnie posiadamy w ofercie 2 najnowocześniejsze na rynku tego typu urządzenia. Są to Boxmat PRO oraz model o mniejszej funkcjonalności Boxmat 2. Model Boxmat PRO powstał praktycznie od zera i zastapił długo produkowany wcześniej model 240O. Okazal się bardzo dużym sukcesem i został bardzo dobrze przyjęty na polskim i światowych rynkach. Seria Boxmat są to maszyny typu all-in-one które w jednym przejściu wykonują zadane pudełko. Idealnie nadają się do krótkoseryjnej produkcji, gdyż zmiana ustawień pozwala na bardzo szybką (ok. minuty) zmianę rodzaju produkowanego pudełka. 

Uzupełnieniem ofert firmy są wykrawarki walcowe o różnych szerokościach, które mozna wykorzystywac do wycinania dowolnych kształtów w wielu materiałach m.in. w kartonie.

Rodzaj działalności: