Zemat Technology Group Sp. z o.o.

Pakiet: 
Prestiż (1098 PLN netto/1 rok)
Dane firmy
Ulica: 
Brukowa 26
Kod pocztowy: 
91-341
Miasto: 
Łódź
Województwo: 
łódzkie
Kraj: 
Polska
Kontakt
Tel.: 
+48 42 6328484
Podstawowe informacje
Zemat Technology Group to łódzka firma o długoletniej tradycji - założona w 1957r. Zajmujemy się produkcją maszyn do wielu rodzajów przemysłu. Z branżą papierniczą Zemat związany jest od kilkunastu lat poprzez produkcją maszyn do produkcji pudeł kartonowych.
 
Z pasją tworzymy innowacyjne rozwiązania technologiczne, skoncentrowane na dostarczaniu wyjątkowego sprzętu dla przemysłu opakowaniowego, gdzie niestandardowe krótkie serie produkcyjne są kluczem do osiągnięcia sukcesu rynkowego.

Maszyna do produkcji opakowań kartonowych
 

★ Nasze Produkty ★

Maszyny Boxmat:

Nasze zaawansowane technologicznie maszyny Boxmat rewolucjonizują produkcję pudełek z tektury falistej, oferując kompleksowe rozwiązania, które obejmują projektowanie, cięcie, klejenie, drukowanie i wiele więcej. Dzięki różnym modelom dostosowanym do różnych potrzeb, dostarczamy elastyczne narzędzia dla producentów opakowań.
opakowania kartonowe
- BOXMAT PRO
Model PRO to podstawowy zestaw do produkcji pudełek, oferujący precyzyjne cięcie, bigowanie i klejenie. Idealny do produkcji opakowań o standardowych kształtach.
 
- Boxmat PROi:
PROi to zaawansowana wersja ma
szyny, dodatkowo wyposażona w inteligentny system JQS, umożliwiający efektywne planowanie produkcji oraz integrację z systemami zarządzania produkcją.
 
Maszyna do produkcji opakowań kartonowych

- Boxmat HD:
Maszyna do produkcji opakowań kartonowych z tektury o dużej gramaturze, ze zwykłej tektury falistej lub ze wstęgi. Najbardziej zaawansowany i wszechstronny model z serii maszyn Boxmat.
 
Maszyna do produkcji opakowań kartonowych
 
- Boxmat X-CUT:
Boxmat X-CUT to ekonomiczna i uniwersalna maszyna zaprojektowana do produkcji krótkich serii pudeł kartonowych z idealnym stosunkiem wydajności do ceny.

Maszyna do produkcji opakowań kartonowych

Dodatkowe Funkcje i Systemy:

Inteligo HMI:
Nasz system Inteligo HMI dostępny we wszystkich modelach maszyn Boxmat to intuicyjny interfejs umożliwiający łatwe zarządzanie produkcją z jednego ekranu dotykowego.
 
Mini Flexo Printing System:
Ten opcjonalny system drukowania fleksograficznego jest idealnym rozwiązaniem do oznaczania opakowań. W jednym cyklu możemy wyciąć dowolny styl i rozmiar pudełka, nanieść klej oraz zrobić nadruk.
 Maszyna do produkcji opakowań kartonowych

System Klejowy:
Innowacyjny system nakładania kleju na zimno zintegrowany z nożem do cięcia poprzecznego, umożliwiający oszczędność czasu i utrzymanie ciągłości produkcji.
 
system klejowy

Stół Podciśnieniowy:
Opcjonalny stół podciśnieniowy dedykowany do maszyny Boxmat HD, eliminujący problemy związane z nierównościami w tekturze, co wpływa pozytywnie na proces produkcji.
 
Automatyczny Odbiornik:
Automatyczne układanie w stos pudełek z tektury falistej, ułatwiające proces paletyzacji i poprawiające efektywność produkcji.
Uzupełnieniem ofert firmy są wykrawarki walcowe o różnych szerokościach, które mozna wykorzystywac do wycinania dowolnych kształtów w wielu materiałach m.in. w kartonie.
 
Obsługa Posprzedażna i Serwis:
Zależy nam nie tylko na dostarczaniu najwyższej jakości maszyn, ale również na zapewnieniu ciągłości produkcji i zadowolenia klienta. Nasza oferta nie kończy się na dostarczeniu maszyn Boxmat; oferujemy również kompleksową obsługę posprzedażną, obejmującą części zamienne i profesjonalny serwis.

Maszyna do produkcji opakowań kartonowych

Rodzaj działalności: