Partnerzy

esb European Suppliers Book to narzędzie mające na celu wsparcie dostawców w działaniach eksportowych w branży artykułów promocyjnych. Poznaj katalog ESB i sprawdź, jak najlepiej wykorzystać możliwości promocji.
 MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 50% udziału w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata m.in. UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych, EMECA - Europejskiego Stowarzyszenia Głównych Centrów Wystawienniczych oraz Polskiej Izby Przemysłu Targowego. W portfolio produktów MTP znajduje się ponad sto targów organizowanych w cyklach rocznych lub dwuletnich, a wśród nich targi Taropak czy Poligrafia.
rema tv RemaTV to pierwsza telewizja internetowa dla branży reklamy i poligrafii. Naszą misją jest dostarczanie branży aktualnych informacji, wiedzy o rynku gadżetów, poligrafii, znakowania, reklamy zewnętrznej i wewnętrznej oraz podnoszenia kompetencji pracowniczych przy pomocy materiałów wideo.
  Miesięcznik „Świat DRUKU” ukazuje się od 1993 roku i ma opinię pisma fachowego i rzetelnego, niezawodnego źródła wiedzy dla początkujących i zaawansowanych, jest też uznawany za pismo nowoczesne, dynamiczne i niezależne. Czasopismo skierowne jest do drukarń, studiów graficznych, agencji reklamowych oraz dostawcy nowych technologii.