Magazynier - Baranowo k. Poznania - ADAMS Sp. z o.o. - 03/12/2020

Oferta pracy

Stanowisko
Magazynier
Pracodawca
Delta Box Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy Baranowo k. Poznania, wielkopolskie

Nasza spółka zajmująca się logistyką Delta Box Sp. z o.o. sp.k. powstała w 2004 roku i specjalizuje się  w obsłudze logistyczno-magazynowej firm opakowaniowych i ich klientów. Obecnie zatrudnia około 50 osób.

ZADANIA:
- rozładunek palet z surowcem;
- załadunek wyrobów gotowych;
- transport wewnętrzny (magazyn, hala produkcyjna);
- ustawianie palet na magazynie zgodnie z lokalizacją;
- ewidencjonowanie towarów w systemie.

Praca na 3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6.

WYMAGANIA:
- uprawnienia na wózki widłowe (wszystkie typy) potwierdzone przez UDT
- wykształcenia min. zawodowe
- mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie, ale niekonieczne
- odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
- dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- chęć doskonalenia umiejętności

OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) ukierunkowane na długofalową współpracę
- ciekawą pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zróżnicowanym wiekowo zespole
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności (w tym premie i nagrody)
- szkolenia kierunkowe
- benefity: bony towarowe na święta, imprezy integracyjne, możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych (koszykówka, siatkówka), możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i systemu Multisport na preferencyjnych warunkach

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami prosimy przesłać nam swoje CV na adres e-mail: praca@deltabox.pl lub przynieś do naszego biura w Baranowie, ul. Nowina 20.

Data publikacji: 03/12/2020 | Data ważności: 02/01/2021