Operator Mieszalni Farb - Baranowo k. Poznania - ADAMS Sp. z o.o. - 03/12/2020

Oferta pracy

Stanowisko
Operator Mieszalni Farb
Pracodawca
ADAMS Sp. z o.o.
Miejsce pracy Baranowo k. Poznania, wielkopolskie

ZADANIA:
- weryfikacja i przygotowanie farb na potrzeby produkcyjne, zgodnie z planem produkcyjnym dla poszczególnych zmian
- przygotowanie polimerów pod potrzeby produkcyjne dla wszystkich zmian
- dzienne raportowanie użytych składników i wyprodukowanych receptur
- inwentaryzacja stanów farbowych na koniec każdego miesiąca

Praca w pozycji stojącej, na 3 zmiany produkcyjne 6-14, 14-22, 22-6.

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. średnie
- prawidłowe postrzeganie barwy
- mile widziana umiejętność obsługi przyrządów i znajomość zasad działania w mieszalni farb
- umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
- umiejętność podejmowania decyzji
- skrupulatność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziane doświadczenie w branży opakowań tekturowych lub na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
- ciekawą pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zróżnicowanym wiekowo zespole
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności (w tym premie i nagrody)
- szkolenia kierunkowe
- benefity: bony towarowe na święta, imprezy integracyjne, możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych (koszykówka, siatkówka), możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i systemu Multisport na preferencyjnych warunkach

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami prosimy przesłać nam swoje CV na adres e-mail: praca@adamsbox.com.pl lub przynieś do naszego biura w Baranowie, ul. Nowina 20.

Data publikacji: 03/12/2020 | Data ważności: 02/01/2021