OPERATOR WÓZKA - Niedomice - Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. - 22/07/2021

Oferta pracy

Stanowisko
OPERATOR WÓZKA
Pracodawca
Głuchołaskie Zakłady Papiernicze
Miejsce pracy Niedomice, małopolskie

Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o.
zatrudnią w zakładzie w Niedomicach
Operatora wózka

Zakres obowiązków
  • Obsługa transportu wewnątrzzakładowego towarów, półfabrykatów, surowców i odpadów poprodukcyjnych.
  • Obsługa, konserwacja i dbanie o stan techniczny wózka widłowego.
  • Przestrzeganie organizacji pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP.
Wymagania
  • świadectwo kwalifikacyjne UDT – obsługa wózka widłowego,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy zmianowej w systemie 4-brygadowym.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • możliwość awansu.
Osoby zainteresowanie i spełniające powyższe warunki prosimy o kontakt na adres e-mail: aneta.michalowska@gzp.com.pl
Kontakt telefoniczny: +48 785 930 500.
Na zgłoszenia czekamy do 10.08.2021 r.
Data publikacji: 22/07/2021 | Data ważności: 10/08/2021