Reklama

Dziękujemy za zainteresowanie portalem RynekPapierniczy.pl.

Jeżeli chcą Państwo zaprezentować swoją firmę na naszych stronach, to zapraszamy do kontaktu:

pod numerami telefonu:
+48 513 628 485
+48 692 442 952

lub pisząc na nasz adres e-mail kontakt

Udzielimy Państwu niezbędnych informacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z dostępnymi formami reklamy.

WPIS DO KATALOGU FIRM
to podstawowa forma prezentacji firmy w portalu RynekPapierniczy.pl. Dane kontaktowe wraz opisem oferty umożliwią potencjalnym klientom kontakt z Państwa firmą przez cały rok. W zależności od Państwa potrzeb przygotowaliśmy następujące możliwości prezentacji Firmy:

pakiety

WIOSENNA PROMOCJA:

Zamów pakiet PRESTIŻ lub BIZNES do katalogu firm i zdobądź aż do 50% RABATU na drugą formę reklamy w portalu RynekPapierniczy.pl.

Aby skorzystać z promocji napisz na adres kontakt@rynekpapierniczy.pl z informacją, z którego pakietu chcesz skorzystać oraz z danymi swojej firmy, a przedstawimy Tobie naszą specjalną ofertę. W tytule wiadomości wpisz "WIOSENNA PROMOCJA". Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły działania. W przypadku pytań zadzwoń +48 513 628 485.

Promocja jest ważna tylko do 19.04.2021 roku.

BANERY REKLAMOWE
Banery reklamowe zamieszczamy w miejscach naturalnie przyciągających wzrok użytkowników. Banery mogą mieć format animowanej lub statycznej grafiki. W banerach umieszczone są linki, które przekierowują potencjalnych klientów na stronę Reklamodawcy.

układ

WIDEBOARD 1160x150px, baner wyświetlany nad stroną w całym serwisie. Cena netto: 1200 PLN / 1 m-c.

BILLBOARD 750x100px, baner wyświetlany obok logo portalu w całym serwisie. Cena netto: 1000 PLN / 1 m-c.

NAVIBOX nr 1: 300x250px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 900 PLN / 1 m-c.

NAVIBOX nr 2: 300x250px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 800 PLN / 1 m-c.

NAVIBOX nr 3: 300x250px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 600 PLN / 1 m-c.

BANNER 634x82px, baner wyświetlany pod slajderem na stronie głównej serwisu. Cena netto: 700 PLN / 1 m-c.

Banery wyświetlane są rotacyjnie, ale nie rzadziej niż co 3 odsłonę.

TOP FIRMA
wyróżnienie firmy na stronie głównej portalu, poprzez prezentację logo z linkiem do wizytówki w katalogu firm. Cena netto: 299 PLN / m-c kalendarzowy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Artykuły sponsorowane publikujemy w slajderze na stronie głównej portalu. Artykuł może zawierać do 10 tys. znaków. W artykule może znaleźć się do 5 zdjęć oraz do 3 linki do strony reklamodawcy. Artykuł najpierw emitowany jest w slajderze (przez okres 2 tygodni), a potem bezterminowo w sekcji Wiadomości. Ponadto artykuł wysyłany jest w naszym newsletterze. Cena netto: 499 PLN / 1 artykuł.

REKLAMA w NEWSLETTERZE
baner reklamowy (o wymiarach 540x70px, do 50kB) z linkiem do strony internetowej w newsletterze rozsyłanym raz w m-cu do blisko 1000 zarejestrowanych użytkowników portalu. Cena netto: 199 PLN / 1 wysyłka.

OFERTA B2B PREMIUM
wyróżnienie oferty biznesowej (produkt, usługa, sprzedaż, kupno, współpraca) na stronie głównej portalu oraz w wybranej kategorii, poprzez pogrubienie czcionki, odmienny kolor tła oraz specjalną ikonkę. Oferty B2B Premium mają gwarancję wyświetlania na stronie głównej portalu oraz w przypisanej kategorii ponad ofertami standardowymi. Cena netto: 199 PLN / 30 dni.

B2B+
Usługa dla firm chcących aktywnie korzystać z giełdy ofert biznesowych. Umożliwia publikację do 5 ogłoszeń B2B (produkty, usługi, sprzedaż, kupno, współpraca). Czas trwania 1 ogłoszenia: 30 dni. Cena netto: 99 PLN netto.

OFERTA PRACY
oferty pracy mogą publikować wyłącznie firmy z pakietów Biznes oraz Prestiż. Cena za publikację dodatkowej oferty pracy (po wykorzystaniu ofert z pakietu) wynosi 99 PLN netto / 30 dni.

OFERTA PRACY PREMIUM
wyróżnienie oferty pracy na stronie głównej portalu oraz w dziale PRACA, poprzez pogrubienie czcionki, odmienny kolor tła oraz specjalną ikonkę. Oferty Pracy Premium mają gwarancję wyświetlania na stronie głównej portalu oraz w dziale PRACA ponad ofertami standardowymi. Cena netto: 199 PLN / 30 dni.

Przygotowanie poszczególnych form reklamy na podstawie otrzymanych materiałów GRATIS!

W przypadku pytań służymy pomocą.

Oferta obowiązuje od 1.09.2019 roku.