Reklama

Dziękujemy za zainteresowanie portalem RynekPapierniczy.pl.

Poszukują Państwo nowych rynków zbytu? Chcą Państwo podkreślić wartość swojej Firmy na rynku? Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w podjęciu odpowiednich działań.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

+48 513 628 485

lub mailowego

kontakt

Udzielimy Państwu niezbędnych informacji.

Już teraz mogą zapoznać się Państwo z formami reklamy dostępnymi w portalu RynekPapierniczy.pl.

WPIS DO KATALOGU FIRM
to podstawowa forma prezentacji firmy w portalu RynekPapierniczy.pl. Dane kontaktowe wraz opisem oferty umożliwią potencjalnym klientom kontakt z Państwa firmą przez cały rok. W zależności od Państwa potrzeb przygotowaliśmy następujące możliwości prezentacji Firmy:

pakiety dla firm

BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe zamieszczamy w miejscach naturalnie przyciągających wzrok użytkowników. Banery mogą mieć format animowanej lub statycznej grafiki. W banerach umieszczone są linki, które przekierowują potencjalnych klientów na stronę Reklamodawcy.

układ banerów

WIDEBOARD 1160x150px,baner wyświetlany nad stroną w całym serwisie. Cena netto: 1200 PLN / 1 m-c.

BILLBOARD 750x100px, baner wyświetlany obok logo portalu w całym serwisie. Cena netto: 1000 PLN / 1 m-c.

NAVIBOX 300x250px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 900 PLN / 1 m-c.

BANNER 634x82px, baner wyświetlany pod slajderem na stronie głównej oraz pod głównym menu na podstronach serwisu. Cena netto: 800 PLN / 1 m-c.

BUTTON
 nr 1: 300x125px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 700 PLN / 1 m-c.

BUTTON nr 2: 300x125px, baner wyświetlany w prawej kolumnie w całym serwisie. Cena netto: 600 PLN / 1 m-c.

MINIBUTTON 314x86px, baner wyświetlany po blokiem Top Firmy na stronie głównej serwisu bez rotacji. Cena netto: 400 PLN / 1 m-c.

Banery wyświetlane są rotacyjnie, ale nie rzadziej niż co 3 odsłonę. Istnieje możliwość zakupu powierzchni reklamowej na wyłączność. Wówczas cena uzgadniana jest indywidualnie.

Banery mogą kierować do wizytówki firmy w katalogu lub bezpośrednio na stronę internetową Reklamodawcy.

Przygotowanie banera po stronie redakcji portalu w cenie emisji!!

TOP FIRMA
wyróżnienie firmy na stronie głównej portalu, poprzez prezentację logo z linkiem do wizytówki w katalogu firm. Cena netto: 299 PLN / m-c kalendarzowy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Artykuły sponsorowane publikujemy w slajderze na stronie głównej portalu. Artykuł może zawierać do 10 tys. znaków. W artykule może znaleźć się do 5 zdjęć oraz do 3 linki do strony reklamodawcy. Artykuł najpierw emitowany jest w slajderze (przez okres 2 tygodni), a potem bezterminowo w sekcji Wiadomości. Ponadto artykuł wysyłany jest w naszym newsletterze. Cena netto: 499 PLN / 1 artykuł.

REKLAMA w NEWSLETTERZE
baner reklamowy (o wymiarach 540x70px, do 50kB) z linkiem do strony internetowej w newsletterze rozsyłanym raz w m-cu do blisko 1000 zarejestrowanych użytkowników portalu. Cena netto: 199 PLN / 1 wysyłka.

OFERTA B2B PREMIUM
wyróżnienie oferty biznesowej (produkt, usługa, sprzedaż, kupno, współpraca) na stronie głównej portalu oraz w wybranej kategorii, poprzez pogrubienie czcionki, odmienny kolor tła oraz specjalną ikonkę. Oferty B2B Premium mają gwarancję wyświetlania na stronie głównej portalu oraz w przypisanej kategorii ponad ofertami standardowymi. Cena netto: 199 PLN / 30 dni.

OFERTA PRACY
oferty pracy mogą publikować wyłącznie firmy z pakietów Biznes oraz Prestiż.

OFERTA PRACY PREMIUM
wyróżnienie oferty pracy na stronie głównej portalu oraz w dziale PRACA, poprzez pogrubienie czcionki, odmienny kolor tła oraz specjalną ikonkę. Oferty Pracy Premium mają gwarancję wyświetlania na stronie głównej portalu oraz w dziale PRACA ponad ofertami standardowymi. Cena netto: 199 PLN / 30 dni.

Przygotowanie poszczególnych form reklamy na podstawie otrzymanych materiałów GRATIS!

W przypadku pytań służymy pomocą.

Oferta obowiązuje od 14.01.2022 roku.