Artykuły papiernicze biurowe

Kalendarze książkowe — zastosowanie we współczesnym biznesie

04/05/2022
Kalendarze książkowe — zastosowanie we współczesnym biznesie
Kalendarze książkowe są obecne w naszym życiu prywatnym. Chętnie z nich korzystamy, aby w dowolnym momencie zanotować istotne sprawy. Kalendarze książkowe to motywacja do działania i monstrum organizacji.

Targi Paperworld 2022 odwołane

07/01/2022
Targi Paperworld 2022 odwołane
W związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją pandemiczną na świecie, targi dóbr konsumpcyjnych Paperworld, Christmasworld i Creativeworld, które miały odbyć na przełomie stycznia i lutego we Frankfurcie zostały odwołane.

Paperworld 2022 miejscem spotkań rynku papieru, materiałów biurowych oraz artykułów piśmienniczych

06/12/2021
targi paperworld
W międzynarodowych targach materiałów biurowych i artykułów papierniczych Paperworld 2022 swój udział potwierdziło ponad 500 wystawców z 45 krajów.

Jakie krzesło do biura wybrać?

15/09/2021
krzesło do biura
Wybierając krzesła biurowe warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Po pierwsze muszą posiadać odpowiednio wyprofilowane oparcia, po drugie podłokietniki, które pełnią bardzo ważną funkcję podczas wielu godzin pracy.

Narzędzie do szybkiego usuwania zszywek od Canon

30/05/2021
Narzędzie do szybkiego usuwania zszywek od Canon
Canon zaprezentował narzędzie przeznaczone do natychmiastowego rozszywania dokumentów – Instant Staple Remover-A1.

Praca zdalna nie pomaga branży papierniczo-biurowej

14/04/2021
Praca zdalna nie pomaga branży papierniczo-biurowej
Pandemia, a konkretnie home office, nie sprzyjają producentom papieru, artykułów biurowych i firmom zajmującym się administracyjną obsługą biur.

Sklep z artykułami biurowymi

25/03/2021
Sklep z artykułami biurowymi
Profesjonalnie wyposażone biuro, to podstawa sukcesu. Warto zaufać profesjonalistom i skorzystać ze starannie wyselekcjonowanej oferty Biuronimo - lidera w zakresie urządzeń i materiałów biurowych oraz artykułów szkolnych.

Specjalistyczna wiedza i trendy w branży papierniczej i biurowej na targach Paperworld

10/01/2020
targi paperworld
Na targi Paperworld we Frankfurcie nad Menem zarejestrowało się blisko 1500 wystawców z 60 krajów. Zaprezentują oni szeroką gamę produktów w zakresie wyposażenia biur i artykułów piśmiennych.

Warm Waters – kalendarz Arctic Paper Polska 2020

12/11/2019
Warm Waters – kalendarz Arctic Paper Polska 2020
Najnowszy kalendarz ścienny firmy Arctic Paper Polska pod hasłem Warm Waters opiera się na fotograficznym projekcie Vlada Sokhina, pod tym samym tytułem, dokumentującym wpływ zmian klimatu na społeczności regionu Pacyfiku.

Jak wybrać fotel biurowy? Sprawdź co powinieneś wiedzieć przed zakupem

23/09/2019
fotel biurowy
Często można usłyszeć, że produkt jest ergonomiczny, ale nie zawsze wiadomo, co to oznacza. W odniesieniu do foteli biurowych termin ergonomia oznacza wygodę, a także maksymalny stopień przydatności do wykonywania określonego rodzaju pracy.

Strony