Współpraca

esb European Suppliers Book to narzędzie mające na celu wsparcie dostawców w działaniach eksportowych w branży artykułów promocyjnych. Poznaj katalog ESB i sprawdź, jak najlepiej wykorzystać możliwości promocji.


 joomp

joomp.pl to zaawansowana platforma online, która łączy polskich dostawców rozwiązań i artykułów promocyjnych z agencjami reklamowymi. Szybki i intuicyjny serwis umożliwia sprawne wyszukiwanie produktów i usług oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych. To także nieocenione źródło inspiracji branżowych, z którego warto korzystać na co dzień.

Użytkownicy serwisu joomp.pl mogą korzystać z możliwości całorocznej promocji na krajowym rynku reklamy. Do dyspozycji mają różnorodne narzędzia – od ekspozycji oferty na stronie głównej, przez produktowe inspiracje w branżowym newsletterze, a także mailing dedykowany, po telemarketing do wyselekcjonowanej grupy profesjonalnych odbiorców. Skuteczne budowanie bazy aktywnych agencji i łatwość pozyskiwania kontaktów czy intensyfikacji swoich działań promocyjnych wpływają na zwiększanie zasięgu, a także na podniesienie komfortu pracy dostawców produktów i usług.

joomp.pl jest sprawdzonym i niezwykle przydatnym instrumentem codziennej pracy dystrybutorów i agencji.


 MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 50% udziału w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata m.in. UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych, EMECA - Europejskiego Stowarzyszenia Głównych Centrów Wystawienniczych oraz Polskiej Izby Przemysłu Targowego. W portfolio produktów MTP znajduje się ponad sto targów organizowanych w cyklach rocznych lub dwuletnich, a wśród nich targi Taropak czy Poligrafia.


polska izba opakowań Polska Izba Opakowań jest organizacją samorządu przedsiębiorców skupiającą producentów opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i urządzeń dla przemysłu opakowań. Powstała w odpowiedzi na potrzeby środowiska przemysłu opakowań. Jest reprezentantem interesów tego środowiska. Udziela wsparcia w rozwoju firm a w szczególności małych i średnich. Zapewnia obsługę edukacyjno-informacyjną. Wspiera działania na rzecz promocji i marketingu. Organizuje misje gospodarczo-promocyjne i marketingowo-informacyjne. Członkostwo w Izbie uwierzytelnia firmę wobec jej rynkowych partnerów. Izba pośredniczy w nawiązywaniu kontaktów handlowych i kooperacyjnych. Wspiera obecność firm-członków Izby na polskim rynku oraz na rynkach zagranicznych. Jest organizatorem Konkursu na prace dyplomowe o tematyce opakowaniowej i współorganizatorem konkursu na opakowanie PakStar. Przyznaje tytuły "Zasłużony dla przemysłu opakowań" oraz "Firma zasłużona dla przemysłu opakowań". Izba jest także inicjatorem "Dnia Opakowań" (15 września).


  Miesięcznik „Świat DRUKU” ukazuje się od 1993 roku i ma opinię pisma fachowego i rzetelnego, niezawodnego źródła wiedzy dla początkujących i zaawansowanych, jest też uznawany za pismo nowoczesne, dynamiczne i niezależne. Czasopismo skierowne jest do drukarń, studiów graficznych, agencji reklamowych oraz dostawcy nowych technologii.