drupa - Międzynarodowe Targi Poligrafii, Druku i Mediów

targi drupa 2024
od 28/05/2024 do 07/06/2024
Düsseldorf
Niemcy
Targi drupa to najważniejsza na świecie specjalistyczna impreza wystawiennicza dla przemysłu poligraficznego. Targi drupa kierowane są do wszystkich, którzy poszukują informacji z obszaru przygotowania, produkcji, przerobu papieru oraz druku, jak również najnowszych produktów, technologii i zastosowań. Podczas ostatniej edycji w targach drupa uczestniczyło 1828 wystawców z 54 krajów oraz 260000 odwiedzających ze 183 krajów.

W 2024 roku międzynarodowa branża poligraficzna po raz kolejny spotka się na drupie, wiodących na świecie targach technologii druku. Drupa to największe na świecie targi dla branży poligraficznej i graficznej, oferujące odwiedzającym wiele możliwości. Podczas targów odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi technologiami i trendami, odkryć innowacyjne produkty i rozwiązania oraz nawiązać cenne kontakty. drupa to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich osób związanych z branżą poligraficzną.
 
Drupa to najlepsze miejsce dla drukarń, projektantów, właścicieli marek, a także kierowników projektów do nawiązywania kontaktów. Wystawcy na targach drupa prezentują swoje najnowsze produkty i rozwiązania w zakresie zarządzania marką, zarządzania procesami, planowania produkcji, ale także zarządzania projektami, projektowania graficznego i wielu innych tematów. Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży i odkrycia innowacyjnych produktów i usług, które mogą pomóc w rozwoju firmy i zwiększeniu wydajności.
 
Ponadto targi drupa są również doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów i budowania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami. Dzięki odwiedzającym z całego świata, targi są miejscem, w którym można nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą pomóc w rozwoju firmy na skalę globalną.

Tematyka targów drupa:

  • przygotowanie do druku (systemy, urządzenia, oprogramowanie)
  • druk (maszyny, urządzenia, osprzęt)
  • introligatorstwo
  • obróbka papieru w tym opakowania
  • materiały i artykuły konsumpcyjne
  • wydawnictwa elektroniczne
  • technologia CTP
  • usługi

Najbliższe targi drupa zaplanowane są w terminie 28 maja - 7 czerwca 2024 w Düsseldorfie.

Miejsce wydarzenia

Messe Düsseldorf

Dane firmy

A.S. Messe Consulting Sp. z o.o.
Przedstawicielstwo targów w Messe Düsseldorf GmbH
ul. Kazachska 1/57
02-999 Warszawa

Telefon: 
+48 22 855 24 90
Fax: 
+48 22 855 47 88
Rola firmy: 
przedstawiciel