FESPA Global Print Expo - Międzynarodowe Targi Druku

fespa - targi druku cyfrowego
od 23/05/2023 do 26/05/2023
Monachium
Niemcy

Targi FESPA Global Print Expo 2023 to największa w Europie międzynarodowa wystawa druku specjalistycznego. Wydarzenie będzie otwarte w dniach 23-26 maja w Monachium. Setki wystawców zaprezentuje swoje najnowsze innowacje i premiery produktów dla sektora druku cyfrowego i sitodruku w zakresie grafiki, oznakowania, dekoracji, opakowań, zastosowań przemysłowych i tekstylnych.

Odwiedzający targi mogą uczestniczyć w dzieleniu się wiedzą, odkrywaniu nowych trendów, inwestowaniu w nowe maszyny lub materiały eksploatacyjne oraz odkrywaniu różnych zastosowań, które ożywiają kolory! Global Print Expo będzie współlokowane z European Sign Expo.

Cyfrowy proces produkcji staje się komplementarny w stosunku do tradycyjnych metod analogowych, umożliwiając zakładom produkującym pudełka i ekspozytory z tektury falistej podejmowanie nowych zleceń, które wcześniej były trudne do wykonania, ze względu na wysokie koszty i czas realizacji. Mowa tu o prototypowaniu, krótkich seriach produkcyjnych i indywidualizacji produktów dostosowanych do potrzeb klientów.

Na dzisiejszym rynku konsumenckim, przy rosnących wymaganiach - opakowania mają duży wpływ na sprzedaż produktów. Technologia druku cyfrowego dostosowuje rynek tektury falistej do potrzeb rynku POS i opakowań stanowiąc jego wartość dodaną i umożliwiając personalizację każdego produktu.

FESPA Global Print Expo to największa w Europie wystawa dla branży druku wielkoformatowego. Podczas targów ponad 600 wystawców zaprezentuje swoje innowacje i premiery produktów w dziedzinie druku cyfrowego i sitodruku w zakresie grafiki, znakowania, dekoracji, opakowań, zarówno do zastosowań przemysłowych jak i konsumenckich.

Targi FESPA 2022 Global Print Expo odbędą się w dniach od 23-26 maja 2023 w Monachium.

Miejsce wydarzenia

Messe München GmbH
Am Messesee 2
81829 Monachium
Niemcy

Dane firmy
FESPA

Holmbury House, The Dorking Business Park, Station Rd, Dorking RH4 1HJ

Telefon: 
+44 (0) 1737 240 788
Rola firmy: 
organizator