Hispack 2024

Hispack
26/04/2024
Barcelona
Hiszpania

Targi HISPACK 2024 odbędą się w dniach 7-10 maja 2024 roku w Barcelonie. Hispack to najważniejsze wydarzenie targowe dla branży opakowań i przetwórstwa żywności w Hiszpanii. To niepowtarzalna okazja, aby odkryć najnowsze trendy, nawiązać kontakty biznesowe i poznać innowacyjne rozwiązania, które kształtują przyszłość przemysłu.

Dlaczego warto odwiedzić HISPACK 2024?

  • Szeroka gama produktów i usług: Na targach prezentowane będą urządzenia i akcesoria do pakowania, etykietowania, kodyfikacji i znakowania, maszyny do produkcji opakowań, rozwiązania z zakresu automatyzacji i cyfryzacji, surowce i materiały, rozwiązania w zakresie odzysku, przetwarzania i recyklingu odpadów, reklama w miejscu sprzedaży, rozwiązania logistyczne i magazynowe.
  • Spotkania z kluczowymi graczami: HISPACK gromadzi ponad 700 wystawców z całego świata, w tym 1/4 spoza Hiszpanii. To idealna platforma do nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi klientami, partnerami i dostawcami.
  • Dostęp do najnowszych trendów: HISPACK to miejsce, gdzie można poznać najnowsze trendy i innowacje w branży opakowań. Podczas targów organizowane są liczne seminaria, konferencje i pokazy, które zapewnią Ci dawkę wiedzy i inspiracji.
  • Zrównoważony rozwój: W tym roku szczególny nacisk położony zostanie na kwestie zrównoważonego rozwoju. HISPACK promuje rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska i pomagają zmniejszyć ślad węglowy branży opakowań.

HISPACK 2024 to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Miejsce wydarzenia

Gran Via Exhibition Centre, Avinguda de Joan Carles I, 64, 08908 L'Hospitalet de Llobregat, Barcelona, Hiszpania

Dane firmy
Fira de Barcelona

Av. Reina Mª Cristina, s/n 08004 Barcelona

Telefon: 
+34 93 233 20 00
Rola firmy: 
organizator