interpack 2023 - Międzynarodowe Targi Maszyn Pakujących, Opakowań oraz Maszyn Cukierniczych

interpack 2023
od 04/05/2023 do 10/05/2023
Düsseldorf
Niemcy
Targi interpack w Düsseldorfie to największe i najważniejsze w branży opakowaniowej targi na świecie, a tym samym platforma maszyn pakujących, materiałów opakowaniowych, komponentów i usług dla klientów z całego świata. Będąc pełnym spektrum najnowszych technologii, zastosowań i innowacyjnych rozwiązań w branży opakowaniowej, co 3 lata zrzesza setki wystawców i tysiące krajowych oraz zagranicznych zwiedzających. Dziś targi interpack są jedynym w swoim rodzaju forum wymiany myśli technologicznej i okazją do prezentacji szeroko pojętej branży opakowaniowej i branż uzupełniających. Podczas ostatniej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało 2866 wystawców z ponad 55 krajów.
 
W centrum uwagi targów interpack znajdują się materiały opakowaniowe, maszyny pakujące i związane z nimi technologie procesowe dla sektorów: spożywczego, napojów, cukierniczego, piekarniczego, farmaceutycznego, kosmetycznego, nieżywnościowego i artykułów przemysłowych.

targi interpack wyznaczają globalne trendy dla przyszłych tematów w branży. Od zrównoważonego rozwoju po cyfryzację: to, co będzie rzeczywistością jutro, jest prezentowane tutaj dzisiaj. To właśnie czyni targi interpack po prostu wyjątkowymi.

 

Tematyka targów interpack:

  • maszyny i urządzenia pakujące (m.in. maszyny do produkcji opakowań i materiałów opakowaniowych, maszyny do podnoszenia kartonów i pudełek składanych, maszyny drukujące
  • opakowania przed zapakowaniem, maszyny do znakowania lub drukowania w procesie pakowania),
  • materiały opakowaniowe (m.in. papier, tworzywa sztuczne, szkło, metale),
  • opakowania (m.in. opakowania kartonowe, pudełka, papier opakowaniowy, etykiety, taśmy opakowaniowe),
  • maszyny i urządzenia cukiernicze i piekarskie.
Miejsce wydarzenia

Messe Düsseldorf

Dane firmy
Messe Düsseldorf GmbH

 P.O. Box 10 10 06
D-40001 Düsseldorf

Telefon: 
+49 211 45 60 01
Fax: 
+49 211 45 60 01
Rola firmy: 
organizator