V Kongres Przemysłu Opakowań - Przemysł opakowaniowy wobec wyzwań rynku

Kongres Opakowań
26/09/2023
Poznań
Polska

V Kongres Przemysłu Opakowań to spotkanie organizowane przez Polską Izbę Opakowań oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, poświęcone roli i znaczeniu opakowań, zarówno w życiu indywidualnego konsumenta, jak i dla gospodarki, nadając im rangę kongresów, ze względu na wagę i znaczenie omawianych zagadnień.

W tym roku, 26 września, w Poznaniu, w trakcie Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK oraz Targów Logistyki Magazynowania i Transportu LOGIPAK, obradował będzie V Kongres Przemysłu Opakowań z wiodącym tematem „Przemysł opakowaniowy wobec wyzwań rynku”.

Kongres będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branżach, dla których tworzymy opakowania. Eksperci podzielą się swoją wizją przyszłości rynku i zaprezentują nowe produkty i technologie, które będą wymagać od nas dostosowania się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań. Branża opakowaniowa pragnie być partnerem producentów z różnych sektorów, takich jak żywność, farmacja, chemia, kosmetyka, higiena, rolnictwo i wiele innych, chcąc dostarczać opakowania, które będą spełniać wysokie standardy jakości, funkcjonalności, bezpieczeństwa i ekologii.

Zapraszamy do udziału w Kongresie i do spojrzenia na opakowalnictwo jako na branżę usługową, która ma kluczaowe znaczenie dla sukcesu wszystkich innych branż na rynku.

https://www.pakowanie.info/v-kongres-przemyslu-opakowan.html

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dane firmy
Polska Izba Opakowań

ul. Konstancińska 11
02-942 Warszawa

Telefon: 
+48 22 651 83 94
Rola firmy: 
organizator