Paper & Beyond 2018, gdzie bioekonomia spotyka się z gospodarką cyrkularną

Paper & Beyond 2018
od 16/10/2018 do 17/10/2018
Bruksela
Belgia

Paper & Beyond to nowa odsłona wydarzenia znanego w branży jako European Paper Week. To najważniejsze spotkanie decydentów przemysłu papierniczego i polityków unijnych. Organizatorem spotkania jest CEPI, europejskie stowarzyszenie reprezentujące przemysł celulozowo-papierniczy.

Paper & Beyond, gdzie bioekonomia spotyka się z gospodarką cyrkularną, odbędzie się w dniach 16 i 17 października w prestiżowej Bibliotece Solvay w Brukseli, miejscu łączącym ducha historycznego i nowoczesną elegancję. Po otrzymaniu opinii od uczestników poprzednich edycji, Paper & Beyond 2018 będzie krótszy, bardziej dynamiczny i bardziej powiązany z polityką, np. strategia UE w zakresie biogospodarki.

Czego można oczekiwać po Paper&Beyond 2018?

Nowatorskie rozwiązania od najlepszych i najzdolniejszych młodych naukowców z całego kontynentu, dogłębna analiza polityki przeprowadzona przez liderów biogospodaki i gospodarki cyrkulacyjnej, aktualności na temat najnowszych danych rynkowych i technologii, kształtujące europejskie cykle biogospodarki oraz szerokie możliwości nawiązywania kontaktów.

Pierwszego dnia uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z najnowszymi przełomowymi innowacjami podczas sesji Blue Sky Young Researchers i Innovation Award, po których odbędzie się ekskluzywna kolacja, podczas której można nawiązać kontakty z liderami branży, budować relacje z unijnymi politykami oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Drugiego dnia odbędzie się debata nt. "Jak w najlepszy sposób wykorzystać biogospodarkę?" z udziałem czołowych przedstawicieli przemysłu i UE. Debata uzupełniona zostanie przez specjalną sesję zorganizowaną przez RISI poświęconą bioekonomii pt. "Jak kształtują się rynki biogospodarki?". Dzień zakończy dyskusja z udziałem konsorcjum ProviDES na temat tego, w jaki sposób technologia może przyczynić się do przejścia na biogospodarkę niskoemisyjną.

Miejsce wydarzenia

Solvay Library

Dane firmy
CEPI

Confederation of European Paper Industries
250 Avenue Louise, box 80
B-1050 Brussels
Belgium

Telefon: 
+32 (0) 2 627 49
Rola firmy: 
organizator