RemaDays Warsaw 2022 - Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

RemaDays Warsaw 2022
od 23/03/2022 do 25/03/2022
Warszawa
Polska

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła 810 wystawców i 21 112 zwiedzających, w tym 3500 z zagranicy, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

Targi RemaDays Warsaw 2022 to 11 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i druku:

Gifts World umożliwia zapoznanie się z największą w Polsce ofertą: producentów, importerów i dystrybutorów upominków reklamowych – długopisów, kubków, breloków, zestawów, galanterii, gier, gadżetów sportowych, biurowych, kuchennych, premium itp.

POS & Display to idealne miejsce dla: dostawców z kategorii POS, POP & display, oferujących systemy wystawiennicze, totemy, ścianki, gabloty reklamowe, standy, lady recepcyjne, trybunki ekspozycyjne, roll-upy, itp.

Technology Park to sektor targów, w którym znajdą Państwo: maszyny do znakowania, hafciarki, maszyny poligraficzne, plotery, maszyny UV, lasery, media do druku, frezarki, producentów kasetonów, materiały do produkcji reklam (plastik, szkło, metal itp).

Textile Zone jest idealną przestrzenią dla firm specjalizujących się w nowoczesnych rozwiązaniach w branży odzieżowej. To sektor targów w którym znajdą Państwo dostawców: odzieży reklamowej, odzieży roboczej, odzieży sportowej, odzieży ochronnej, fitness, medycznej, maszyn znakujących (sitodrukowych, hafciarek itp), tkanin i dzianin, tekstyliów domowych i użytkowych, dodatków i akcesoriów, usług itp.

Lighting Systems to sektor targów, który powstał z myślą o dostawcach z dziedziny reklamy świetlnej, zewnętrznej i wewnętrznej oferujących identyfikację wizualną: ledy, neony, kasetony podświetlane itp.

Printing House to sektor targowy stworzony dla: specjalistów od usług druku – w tym offsetowego,cyfrowego, sitodruku, tampodruku, haftu, termotransferu, druku wielkoformatowego, znakowania, uszlachetnień: tłoczenia, foliowania, lakierowania itp.

Packaging Materials to sektor targów stworzony specjalnie z myślą o firmach specjalizujących się w produkcji opakowań fasonowych, klapowych, kaszerowanych, kartonów, puszek, ozdobników, materiałów samoprzylepnych itd.

Event Show to sektor, w którym znajdą Państwo: rozwiązania i systemy do organizacji imprez oraz eventów, meble eventowe, namioty, siedziska, standy na różne wydarzenia.

IT & E-solutions - w tym sektorze odnajdą Państwo: firmy specjalizujące się w rozwiązaniach informatycznych dla reklamy, design, aplikacje mobilne, wirtualna rzeczywistość, systemy CRM, nowe technologie.

Sektor Photo Creation to idealna przestrzeń dla wystawców oferujących rozwiązania oparte na przekazie foto/wideo, firmy specjalizujące się w produkcjach filmowych, fotografii produktowej, banki zdjęć.

Outdoor Advertising to sektor targów stworzony dla: dostawców specjalizujących się w reklamie zewnętrznej: reklamie mobilnej, billboardach, banerach, szyldach, kasetonach, reklamie pneumatycznej, digital signage, oklejaniu aut, flagach itp.

W ramach powyższych sektorów uczestnicy targów zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami, topowymi produktami oraz światowymi trendami, co pozwala czerpać inspirację i zdobywać kompleksową wiedzę na temat dynamicznie rozwijającej się branży. Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do budowania międzynarodowych relacji biznesowych i zdobywania cennych kontaktów handlowych.

Najważniejsze informacje o RemaDays Warsaw:

  • Miejsce: Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy – centrum marketingowe Polski

  • Termin: 23-25 marca 2022 r.

  • Liczba wystawców w 2020 roku: 810 wystawców z 27 krajów

  • Liczba zwiedzających: 21 112 zwiedzających z 52 krajów

  • Oferta targowa: 11 sektorów kompleksowo prezentujących ofertę całego rynku reklamy i druku w jednym miejscu i czasie

Miejsce wydarzenia

WARSAW EXPO NADARZYN
AL. KATOWICKA 62,
05-830 NADARZYN, WOLICA 114D

Dane firmy
GJC International Sp. z o.o. sp.k.

ul. Podbiałowa 11
61-680 Poznań

Telefon: 
+48 61 6740132
E-mail: 
Rola firmy: 
organizator