RemaExtra Warsaw - Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku

RemaExtra Warsaw
od 15/09/2021 do 17/09/2021
Nadarzyn
Polska

Targi RemaExtra Warsaw to wyjątkowe wydarzenie branży reklamy i druku, które odbędzie się w dniach 15-17.09.2021 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

 

Sektory targowe:

 
Gifts World umożliwia zapoznanie się z największą w Polsce ofertą: producentów, importerów i dystrybutorów upominków reklamowych – długopisów, kubków, breloków, zestawów, galanterii, gier, gadżetów sportowych, biurowych, kuchennych, premium itp.
 
POS & Display to idealne miejsce dla: dostawców z kategorii POS, POP & display, oferujących systemy wystawiennicze, totemy, ścianki, gabloty reklamowe, standy, lady recepcyjne, trybunki ekspozycyjne, roll-upy, itp.
 
Technology Park to sektor targów, w którym znajdą Państwo: maszyny do znakowania, hafciarki, maszyny poligraficzne, plotery, maszyny UV, lasery, media do druku, frezarki, producentów kasetonów, materiały do produkcji reklam (plastik, szkło, metal itp).
 
Textile Zone jest idealną przestrzenią dla firm specjalizujących się w nowoczesnych rozwiązaniach w branży odzieżowej. To sektor targów w którym znajdą Państwo dostawców: odzieży reklamowej, odzieży roboczej, odzieży sportowej, odzieży ochronnej, fitness, medycznej, maszyn znakujących (sitodrukowych, hafciarek itp), tkanin i dzianin, tekstyliów domowych i użytkowych, dodatków i akcesoriów, usług itp.
 
Lighting Systems to sektor targów, który powstał z myślą o dostawcach z dziedziny reklamy świetlnej, zewnętrznej i wewnętrznej oferujących identyfikację wizualną: ledy, neony, kasetony podświetlane itp.
 
Printing House to sektor targowy stworzony dla: specjalistów od usług druku – w tym offsetowego, cyfrowego, sitodruku, tampodruku, haftu, termotransferu,druku wielkoformatowego, znakowania, uszlachetnień:tłoczenia, foliowania, lakierowania itp.
 
Packaging Materials to sektor targów stworzony specjalnie z myślą o firmach specjalizujących się w produkcji opakowań fasonowych, klapowych, kaszerowanych, kartonów,puszek, ozdobników, materiałów samoprzylepnych itd.
 
Event Show to sektor, w którym znajdą Państwo: rozwiązania i systemy do organizacji imprez oraz eventów, meble eventowe, namioty, siedziska, standy na różne wydarzenia.
 
IT & e-Solutions - w tym sektorze odnajdą Państwo: firmy specjalizujące się w rozwiązaniach informatycznych dla reklamy, design, aplikacje mobilne, wirtualna rzeczywistość, systemy CRM, nowe technologie.
 
Sektor Photo Creation to idealna przestrzeń dla wystawców oferujących rozwiązania oparte na przekazie foto/wideo, firmy specjalizujące się w produkcjach filmowych, fotografii produktowej, banki zdjęć.
 
Outdoor Advertising - to sektor targów stworzony dla: dostawców specjalizujących się w reklamie zewnętrznej: reklamie mobilnej, billboardach, banerach, szyldach, kasetonach, reklamie pneumatycznej, digital signage, oklejaniu aut, flagach itp.
Miejsce wydarzenia

PTAK WARSAW EXPO
al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Wolica 114D

Dane firmy
GJC International Sp. z o.o. sp. k.

ul. Podbiałowa 11
61-680 Poznań

Telefon: 
+48 61 825 73 22
Fax: 
+48 61 674 01 36
Rola firmy: 
organizator