Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2024

Warsaw Pack
od 23/04/2024 do 25/04/2024
Nadarzyn
Polska

W dniach 23-25 kwietnia 2024 na terenie Ptak Warsaw Expo, odbędzie się IX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK.

IX Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo ,Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej. Mające na celu skupienie wszystkich gałęzi branży opakowaniowej i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych.

WARSAW PACK to okazja, by spotkać się z kluczowymi przedstawicielami branży opakowań z całego świata, nawiązać kontakty biznesowe oraz zaprezentować innowacyjne rozwiązania.

Jubileuszowa edycja Warsaw Pack odbędzie się na jeszcze większej powierzchni wystawienniczej, wystawcy zaprezentują się w dedykowanych strefach a wszystko wzbogacone będzie konferencjami, debatami oraz konkursami.

STREFY TEMATYCZNE:

  • techniki pakowania,
  • automatyka i robotyka,
  • etykiety, etykietowanie i druk,
  • opakowania,
  • e-commerce,
  • logistyka i magazynowanie.

Na Warsaw Pack jednym miejscu spotykają się wszystkie gałęzie branży opakowaniowej. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział m.in.: właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menadżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów. Warto podkreślić, iż goście Targów reprezentują różne branże, m.in.: spożywczą, kosmetyczną, chemiczną, farmaceutyczną, przemysłową czy reklamową.

Podczas targów dostępna będzie, specjalnie wydzielona strefa networkingu – przestrzeń do wymiany doświadczeń i zacieśnienia kontaktów. Spotkania branżowe to idealna okazja do poszerzenia grona potencjalnych partnerów biznesowych, a także zbudowania bazy odbiorców.

W ramach targów odbywają się także różnego rodzaju panele dyskusyjne, konferencje oraz seminaria, co pozwala na zdobycie wiedzy na temat trendów i innowacji w branży oraz wymianę poglądów z innymi przedstawicielami branży.

Wszystko pod merytorycznym wsparciem liderów rynku - Rady Programowej wydarzenia oraz izb, instytucji i mediów.

Miejsce wydarzenia

Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62, Nadarzyn 05-830

Dane firmy
PTAK S.A.

Żeromskiego 6
95-030 Rzgów

Telefon: 
+48 514 362 137
Rola firmy: 
organizator