Alfa Forwarding Ltd sp. z o.o.

Pakiet: 
Start (bezpłatny)
Dane firmy
Ulica: 
ul. Tadeusza Wendy 7/9
Kod pocztowy: 
81-341
Miasto: 
Gdynia
Województwo: 
pomorskie
Kraj: 
Polska
Podstawowe informacje

Alfa Forwarding to firma, która świadczy profesjonalną obsługę transportów na całym świecie. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego.

30 letnie doświadczenie pomaga nam dostarczać serwis najwyższej jakości, ale co najważniejsze, staramy się być partnerem, który nawet w najtrudniejszej sytuacji wyciągnie do klienta pomocną dłoń.

Oferujemy rozwiązania z zakresu transportu drogowego w relacjach eksport, import oraz przerzuty na terenie całej Europy. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze kierunków:

- Skandynawia (100 aut w stałym ruchu)

- Wielka Brytania (chłodnie i plandeki z pełną obsługą celną)

- Niemcy, Francja i Benelux (obsługa największych papierni w Europie)

- Ukraina (transporty, dystrybucja, pomoc humanitarna)

W transporcie morskim oferujemy kompleksową obsługę spedycyjną, dokumentacyjną i celną kontenerów wszystkich ładunków w relacji door-door na całym świecie. Posiadamy przedstawicieli agencyjnych w ponad 100 krajach świata na 6 kontynentach w niemal wszystkich głównych portach morskich. Prowadzimy 30 naczep podkontenerowych w stałej obsłudze. Wyspecjalizowaliśmy się w relacjach importowych z Chin oraz Indii oraz exportowych do Ameryki Północnej: Kanady oraz USA. W exportach do Stanów Zjednoczonych operujemy jako NVOCC, co pozwala na wystawianie własnych konosamentów spedytorskich

Transportem lotniczym dostarczamy ładunki na całym świecie, zapewniając pełen zakres obsługi celnej. Organizujemy wysyłki lotnicze w systemie Just In Time każdej grupy produktów, od próbek handlowych do ładunków wielkogabarytowych i niestandardowych

Jest nam niezmiernie miło poznać Państwa i zaprosić do współpracy.

Rodzaj działalności: