Wiadomości z branży papierniczej

Subskrybuj wiadomości:Subskrybuj
29/06/2022
Ramiona nośne z regulacją wysokości
Coraz większym zainteresowaniem w Polsce cieszą się ramiona nośne, które nie tylko ułatwiają pracę ich operatorom, ale też z uwagi na niewielkie gabaryty istnieje możliwość ich instalacji w wielu miejscach.
28/06/2022
Inkjet – dlaczego technologie atramentowe są bardziej przyjazne dla środowiska?
W dziedzinie druku produkcyjnego coraz częściej mówi się o technologiach inkjetowych, czyli o nowoczesnym produkcyjnym druku atramentowym. Technologie tego typu są także bardziej przyjazne dla środowiska niż technologie tonerowe.
28/06/2022
Jaki rodzaj drukarki jest najlepszy?
Dzisiaj drukarka to absolutny must-have dla osób pracujących na co dzień z komputerem. Powinna być szybka, tania, cicha i najlepiej długowieczna. Na co zwracać uwagę, kupując drukarkę, jakie wyróżniamy jej rodzaje i czym są urządzenia wielofunkcyjne?
24/06/2022
Ekologiczne opakowania Grow&Go chronią świeże warzywa i owoce
Mondi wprowadza do swojej oferty ekologiczne opakowania "Grow&Go", które chronią świeże produkty zarówno w czasie transportu z gospodarstwa rolnego na półkę sklepową i do domu.
23/06/2022
Grupa Heinzel przejmie od UPM papiernię w Steyrermühl
Zakład papierniczy w Steyrermühl stanie się centrum produkcji ekologicznych papierów opakowaniowych i energii odnawialnej
23/06/2022
Madas i Amagraf – wieloletnia współpraca oparta na zaufaniu
Powielarnia Madas to kolejny przykład przedsiębiorstwa, które od lat współpracuje z firmą Amagraf. Dostawca ten posiada w swojej ofercie maszyny wielu marek, dlatego może obsługiwać swoich klientów zarówno w zakresie sprzętu do drukowania, powielania, a także wykańczania oraz materiałów do produkcji.
22/06/2022
Ręczniki papierowe Tento Complex docenione przez konsumentów w Czechach i Słowacji
Nowa i lepsza jakość ręczników papierowych Tento Complex została doceniona przez użytkowników na Słowacji i w Czechach zdobywając nagrodę 'Wybór konsumentów".
22/06/2022
Kolory, które wyróżnią każdy projekt
Okres letni sprzyja wykorzystywaniu żywych, przyjemnych dla oka barw. Tym większe znaczenie mają zaprezentowane przez Canon nowe plotery z uznanej serii imagePROGRAF.
21/06/2022
Stora Enso aktualizuje prognozę zysku operacyjnego EBIT za 2022
Stora Enso poinformowała, że wedle ocen jej kierownictwa wcześniej zakładany zysk operacyjny EBIT za 2022 rok zostanie przekroczony.
21/06/2022
Siła druku hybrydowego
Firma Mark Andy zaprezentowała „potęgę druku hybrydowego” (i fleksograficznego) podczas Open House w Warszawie.

Strony