Wiadomości z branży papierniczej

Subskrybuj wiadomości:Subskrybuj
29/03/2020
„Expandable Eco Street Food Ware” to inteligentne i ekologiczne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na opakowania jedzenia serwowanego na ulicy.
29/03/2020
Program Not Recommend odzyskał już ponad 4,5 miliona złotych
Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 4,5 miliona złotych.
28/03/2020
Innowacyjne opakowania e-handlowe Billebeino
Efektowne opakowania marki odzieżowej Billebeino, używane w handlu elektronicznym, są pozytywnie oceniane przez klientów i stanowią odpowiedź na rosnącą popularność zrównoważonego rozwoju.
27/03/2020
Migracja oleju mineralnego i bezpieczeństwo żywności
Nawet jeśli farby drukarskie na komponentach ich opakowań są z reguły źródłem zanieczyszczenia olejem mineralnym pakowanych produktów spożywczych, węglowodory olejów mineralnych (MOH) w żywności pochodzą ze wszystkich etapów jej produkcji.
27/03/2020
Praca zdalna w czasach kwarantanny
Praca z domu w czasach pandemii koronawirusa to spore wyzwanie zarówno dla firm, jak i pracowników. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, które pozwalają nam na pracę zdalną.
26/03/2020
Praca w biurze podczas epidemii koronawirusa
Z biurowych urządzeń drukujących czy skanujących każdego dnia nadal korzysta (i dotyka ich) wiele osób, co może stwarzać ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Pracownicy i pracodawcy powinni zachować szczególne środki ostrożności. O czym zatem trzeba pamiętać, aby praca w biurze była bezpieczniejsza?
25/03/2020
hale ptak warsaw expo
W przypadku nasilającej się pandemii koronawirusa, spółka PTAK Warsaw Expo jest gotowa, aby przekazać do dyspozycji władz w sposób całkowicie niekomercyjny obiekt PTAK Warsaw Expo znajdujący się w Nadarzynie na utworzenie szpitala polowego.
25/03/2020
Antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3
Lakier Varcotec Lock 3 eliminuje różnego rodzaju bakterie, wirusy, drobnoustroje czy grzyby, pozostawiając powierzchnię kartonu bądź papieru bezpieczną dla użytkownika.
24/03/2020
Polish Graphic Design Awards 2019 - Zmiany!
W związku z ogłoszonym stanem pandemii i zagrożenia epidemicznego, organizatorzy podjęli nowe decyzje dotyczące tegorocznej edycji konkursu Polish Graphic Design Awards 2019.
23/03/2020
Karton Natura Life firmy Stora Enso
Produkowany przez Stora Enso w pełni odnawialny, brązowy karton Natura Life, przeznaczony do produkcji opakowań na napoje, otrzymał prestiżowy certyfikat Nordic Swan Ecolabel.

Strony